reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Kotek juz z nami
laugh.gif
narazie biega po kuchnio-salonie
laugh.gif
moj go chcial orzchic Hanibal ale zglosilam maly protest
p.gif
wrzucem wam fotki za niedlugo jak tylko maly/mala sie uspokoi troszke
 
Tygryseczek ja mam niedoczynność. Na szczęście wszystkie pozotałe komplikacje mnie ominęły :)

14 dc to dokładnie 14 dzień cyklu :)
 
Trzylitery moim zdaniem jestes przed owu,ja mam cykle 32-33 dniowe a w poprzednim cyklu owu mialam 22 dnia cyklu,więc wychodzi na to że faza lutealna trwała 10 dni,mogła by być dłuższą ale tragedii nie ma .

Pam duza zmiana ,bo ostatnio mialas inny kolor...zapuszczasz włosy ??

My juz po spacerku,teraz obiadek robię bo głód nas dopadł :-D

A to moj najmlodszy skarbek

Ale ma duże oczka, śliczny :).
 
Dokładnie. To jest pusty pęcherzyk bez zarodka... U mnie utrzymał się stosunkowo krótko, bo 6 tyg, ale u niektórych nawet 12! Ale jeśli w 7 tyg nie widać zarodka, to już jest mało szans, zeby jeszcze się pojawił, aczkolwiek znam takie sytuacje, w których w 9 dopiero się Łobuz pokazal! ;p
 
Jestem prawie pewna ze chlopiec bo jak drapalam go po brzuszku to sie rozlozyl i widac bylo jajka :-D teraz sie zwinol w klebek obok mnie na kanapie i spi :-D
 
reklama
Do góry