reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Neta jeśli dobrze liczę to 13. Cykl mam około 30 dni, więc z obliczeń wynika, że w środę kiedy bolał mnie brzuch na owu było jeszcze trochę za wcześnie. Ale po moim organizmie to się wszystkiego można spodziewać, bo ja wiecznie jestem zestresowana.

A jeśli chcemy się starać to mogę zażywać magnez? Staram się teraz wszelkiej chemii raczej unikać, nawet zaczęłam skład wszystkich produktów dokładnie studiować. Zażywam tylko folik, a właściwie to nie wiem co z magnezem - może zaszkodzić czy lepiej uzupełniać jego braki tabletkami?
 
reklama
Trzylitery ja mam 14 dc czyli podobnie do Ciebie. czyli jeśli będziesz testować to kiedy mniej więcej? bo ja nie wcześniej niż 8-10 lutego, wcześniej wolę nie, bo jakby był negatywny to bym się łudziła, że może za wcześnie. W każdym razie kiedyś (jak miałam monitoring) to 17 dc miałam owulkę, ale po poronieniu mogło mi się poprzestawiać w organizmie wiele. Śmiało możesz łykać magnez, w sumie można zbadać poziom magnezu i zdecydować czy stosować suplementację, np. u mojego syna wyszedł magnez dużo wyżej niż norma - zależy w sumie od diety. Ja łykam Femibion Natal Classic - ma dobry skład - wtedy już foliku nie trzeba bo jest w składzie.
 
Trzymam kciuki, by 10 tego pokazały Ci się dwie kreseczki. Współczuję Ci poronienia, nawet nie wyobrażam sobie jakie to uczucie. Po uśpieniu królika miałam 2 miesiące doła, a teraz mimo że moja suczka jest jeszcze całkiem młoda, jestem przerażona faktem, że kiedyś odejdzie - starty dziecka w ogóle sobie nie wyobrażam :(. Także mam nadzieję, że szybko się do Ciebie szczęście uśmiechnie :).

Jeśli chodzi o moje testowanie to powinnam się testować mniej więcej w tym samym czasie co Ty, o ile oczywiście wytrzymam :). Ostatnio około tygodnia przed @ poczułam dziwny ból w krzyżu i uznałam, że to już na pewno musi być to i z entuzjazmem zaczęłam testować, naiwnie sądząc, że na pewno będę mieć takie szczęście, że test już zadziała :).

Ale ja to w ogóle jestem w gorącej wodzie kąpana i uznałam, że skoro podjęliśmy taką a nie inną decyzję to ja chcę już, zaraz natychmiast, ale po dwóch negatywnych testach wydumałam sobie, że przecież nie o to w życiu chodzi, żeby wszystko było już od razu i trzeba się cieszyć każdym jego etapem :).
 
Trzylitery moim zdaniem jestes przed owu,ja mam cykle 32-33 dniowe a w poprzednim cyklu owu mialam 22 dnia cyklu,więc wychodzi na to że faza lutealna trwała 10 dni,mogła by być dłuższą ale tragedii nie ma .

Pam duza zmiana ,bo ostatnio mialas inny kolor...zapuszczasz włosy ??

My juz po spacerku,teraz obiadek robię bo głód nas dopadł :-D

A to moj najmlodszy skarbek
 
Tygryseczku witaj :) tarczyca wredna małpa ale leczenie jej należy do jednego z najłatwiejszych. Ja choruję od ponad 15 lat i obecnie juz od roku przyjmuję euthyrox 150.
 
reklama
Do góry