reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Pam a co z implantem?
nadal siedzi :wściekła/y: tydzien temu lekarz probowal wyciagnac , meczyl sie pol godziny ale mu sie nie udalo :wściekła/y: siedzi za gleboko i musze miec usuwany w szpitalu, wiec lekarz wyslal list i czekam.... mam nadzieje ze przed koncem stycznia wyciagna i bede mogla sie zaczac starac.... chociasz troszke sie boje bo czeka mnie operacja nogi (znowu) i sie boje co do ewentualnej ciazy.... dzis dzwonili ze szpitala ze do konca stycznia bede miala termin wiec moze sie wszystko ulozy...
 
reklama
Pam pisalas coś że przefarbowalas włosy i mialas wstawić zdjęcie i nie wiem czy juz je wkleilas bo nie natrafilam na nie ,a chcialabym zobaczyc jak teraz wygladasz :-p
 
Hej! Poronilam puste jajo w listopadzie (i zostałam wyłyżeczkowana) i chyba się postaramy w tym cyklu;p Tzn.spróbujemy:)
 
Mada bardzo mi przykro że takie coś cię spotkało,trzymam kciuki aby teraz było wszystko dobrze no i żeby sie udalo za pierwszym razem.

Pam ok poczekam do jutra :-p
 
Mada trzymam kciuki I przykro mi.

Nie chce hyc niedelikatna ale co to jedt puste jajo plodowe?? Slyszalam o tym ale nawet nie wiem dokladnie o co chodzi :sorry:
 
Pam puste jajo plodowe tzn że jest pecherzyk ale bez zarodka .

Ja na dzisiaj sie zegnam ,idę coś poogladac ...dobranoc i do jutra ,miłej nocki :-)
 
Dzien dobry.

m-s jak zrobisz test to daj znać.

Pam dzisiaj sie juz nie wykrecisz,czekamy na zdjecie :-p

U nas biało,więc po sniadanku mykniemy z dziecmi na spacerek...
 
reklama
Do góry