reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja jak zwykle nic nie widzę. Wy to macie wprawę ;p
Ja to jak.na początku robiłam testy i.też wychodziły takie kreski sprawdzałam tak jak tylko się da sprawdzić. Pod światłem , przy oknie nawet robiłam zdj z lampą bo też dobrze widać kreske jak,jest.. może stąd już je widzę wszędzie:)
 
reklama
Ja tez czekam[emoji53] wolałabym, żeby już przyszła i z nadzieja rozpoczęłabym nowy cykl. Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze w tym się udało... i te negatywne testy. Człowiek się wykończy.

No mam dokładnie to samo ... :( już tak bardzo czuję się na miesiączkę a jej nie ma :( wgl to mam nadzieję, że przyjdzie tego 4.03 a nie później... A jeszcze pełno krost mi wyskoczyło i wyglądam i czuję się jak kupa :/

sorry dziewczyny ale nie mam dzisiaj nastroju :( muszę sobie trochę ponarzekać...
 
No mam dokładnie to samo ... :( już tak bardzo czuję się na miesiączkę a jej nie ma :( wgl to mam nadzieję, że przyjdzie tego 4.03 a nie później... A jeszcze pełno krost mi wyskoczyło i wyglądam i czuję się jak kupa :/

sorry dziewczyny ale nie mam dzisiaj nastroju :( muszę sobie trochę ponarzekać...

Jeśli ma Ci to pomóc to narzekaj ile się da :) Ale jeśli się czujesz, jakbyś miała mieć @ to może jednak są to już jakieś objawy?
W każdym razie trzymam za Was kciuki!
 
Tak w ogólnym bo jeszcze bede miec usuwany jeden zrost. Mialam podejrzenie torbieli albo nowotworu jajnika. Okazalo sie ze owszem torbiel jest ale nie trzeba usuwac i jest ona po poprzednim zabiegu- jak widac niedokladnym- zbadal mnie ginekolog onkolog i wykluczyl nowotor. Powiedzial w sumie to wymusilam zeby obiecal ze zajde w ciaze a on odpowiedzial ze do wakacji uda sie jezeli zrobie te droznosc :) wiec podjelam sie :)

Mi też moja pani ginekolog mówi, że drożność bardzo zwiększa szanse i do wakacji powinno się po niej udać więc pokładam w tym badaniu duże nadzieje. Najbliższy cykl mamy jeszcze spróbować stymulacji a jak to nie wyjdzie to właśnie za miesiąc zrobię drożność. Zatem daj znać jak wyglądało to badanie u Ciebie jak będziesz po :) No i życzę, żeby okazało się ono kluczem do sukcesu :)
 
Ktory kalendarz dn plodnych polecacie, na dwoch wychodza mi inne terminy dn plodnych czy sa tu jakies dziewczyny ktore mimo miesniaka zaszly w ciaze?
 
Jeśli ma Ci to pomóc to narzekaj ile się da :) Ale jeśli się czujesz, jakbyś miała mieć @ to może jednak są to już jakieś objawy?
W każdym razie trzymam za Was kciuki!

Objawy ciąży to nie sa ponieważ niedawno poroniłam w 10tyg :( i teraz czekam na pierwszą @ po poronieniu :( dlatego już chciałabym zacząć się starać a nie czekać...
 
reklama
Objawy ciąży to nie sa ponieważ niedawno poroniłam w 10tyg :( i teraz czekam na pierwszą @ po poronieniu :( dlatego już chciałabym zacząć się starać a nie czekać...
Przykro mi :( współczuję Ci bardzo. Nic dziwnego, że już czekasz na @. Oby wszystko się szybko dobrze poukładało, trzymam kciuki!
 
Do góry