reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzięki dziewczynki [emoji16][emoji16] oby szybko [emoji8][emoji8] taaak bardzo bym już chciala. [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, wybaczcie, że dopiero teraz piszę ale po powrocie do domu jeszcze musieliśmy pojechać do miasta i po prostu nie miałam kiedy nawet usiąść i odpisać. Tabelkę też jutro Wam ogarnę. :)

A jak w pracy... No super. :) Oczywiście na początku czułam taką jakby barierę, bo obce dziecko, nowa sytuacja ale przełamuje lody. Jest cudownym dzieciaczkiem. [emoji813] Pewnie nie raz da mi w kość ale to nic, przecież to tylko dziecko. :) Dzisiaj wyszły jej dwa kolejne ząbki, więc co za tym idzie trochę marudziła już pod koniec i nie ma zasnąć przy drugiej drzemce. Ciekawe jak będzie jutro, bo jutro już będę sama z małą. Więc trzymajcie za nas kciuki. :)

A teraz już idę spać, bo pobudka o 5 rano. [emoji23] Dobranoc! [emoji8]
 
witam wszystkich :) dziś 17 dc i teoretycznie 4dni po owu na razie nic się u mnie nie dzieje poza tymi moimi piersiami bola jak cholera dziś bez stanika chodze bo nie da rady inaczej z tego wnioskuje ze progesteron rosnie a to już cos :) czekam do 8 marca i testujemy tzymam kciuki za inne testujące w tych dniach oby nam wszystkim wyszly 2 kreseczki i oby nas pozarazaly ciaza:)
 
Dziewczyny, wybaczcie, że dopiero teraz piszę ale po powrocie do domu jeszcze musieliśmy pojechać do miasta i po prostu nie miałam kiedy nawet usiąść i odpisać. Tabelkę też jutro Wam ogarnę. :)

A jak w pracy... No super. :) Oczywiście na początku czułam taką jakby barierę, bo obce dziecko, nowa sytuacja ale przełamuje lody. Jest cudownym dzieciaczkiem. [emoji813] Pewnie nie raz da mi w kość ale to nic, przecież to tylko dziecko. :) Dzisiaj wyszły jej dwa kolejne ząbki, więc co za tym idzie trochę marudziła już pod koniec i nie ma zasnąć przy drugiej drzemce. Ciekawe jak będzie jutro, bo jutro już będę sama z małą. Więc trzymajcie za nas kciuki. :)

A teraz już idę spać, bo pobudka o 5 rano. [emoji23] Dobranoc! [emoji8]
Początki zawsze są stresujące. Dziecko nie zna Ciebie A Ty jego. Jednak jak już się poznacie to będzie super [emoji5]. Grunt że praca Ci się podoba i chętnie do niej jedziesz [emoji5]. Powodzenia w dzisiejszym dniu i w kolejnych [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
witam wszystkich :) dziś 17 dc i teoretycznie 4dni po owu na razie nic się u mnie nie dzieje poza tymi moimi piersiami bola jak cholera dziś bez stanika chodze bo nie da rady inaczej z tego wnioskuje ze progesteron rosnie a to już cos :) czekam do 8 marca i testujemy tzymam kciuki za inne testujące w tych dniach oby nam wszystkim wyszly 2 kreseczki i oby nas pozarazaly ciaza:)
Ja 8 marca 2015 roku zobaczyłam dwie kreseczki. Dla mnie to szczególny dzień [emoji5]. Życzę aby i dla Ciebie był szczęśliwy [emoji5]. Przesyłam fluidy ciążowe[emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Witam sie w 19 dc. Chyba jest nas sporo testujących 8 marca :) juz nie moge sie doczekać.

Ale przyznam, ze mam przeczucie, ze sie nie udalo. Tez ostatnio duzo stresow miałam, a to zle wplywa. Sluz byl, ale nie ten rozciagliwy.

Dziewczyny, poprawcie mnie jesli sie myle, ale te ktore ostatnio zobaczylyscie ll to juz termin na listopad?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
byłam dzisiaj ne becie, wynik jutro ale ja jakos juz jestem podłamana :( chyba przestałam juz wierzyc ze nam sie uda.... przychodnia pełna dzieciaczków, dół, dół i jeszcze raz dół :(
az sie boje isc po wynik... chociaz wiem ze dopiero dzis 25 dc ale mimo wszystko wiem ze sie mega załamie znowu gdy odczytam brak ciazy :(

piersi od wczoraj mnie bola i sa takie jakby wieksze ale to chyba luteina z dupasthonem tak działaja....
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć ☺ to nasz 2 miesiąc prób i też czekam na wyniki tych starań. To mój 29 dc. Niestety cykle mam nieregularne średnio ok. 35 dni i nie wiem czy się udalo. Chcialam poczekać jeszcze tydzień z testowaniem, ale dziś mnie pokusiło i zrobiłam test. 2 kresek "chyba" nie ma. Wydaje mi się, że jakiś mega delikatny zarys jest, ale chyba to tylko moje pobożne życzenia
Zobacz media 718804
 
Do góry