reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jednak przyszła @ :frown:
@Migdalove proszę o zaktualizowanie tabelki.. 2 cykl, termin @ 29.03.2018.
Trochę mi smutno ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo :happy: postanowiłam wnieść trochę więcej ruchu i w czwartek idę na fitness - płaski brzuch + sztangi, a w piątek samoobrona :D 13 marca idę do ginekologa na cytologie :)
Przykro mi :( Ale nie ma co sie załamywac:) Ten cykl będzie Udany. trzymam kciuki [emoji4]



Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za slowa wsparcia :) ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) dlatego czekam na tę cholerną @ i pierwszy cykl bedzie nasz haha :D
 
Witaj. Też jestem ze Śląska [emoji5]. Skąd dokładnie jesteś [emoji5]? Też mam jednego synka. Mnie się udało w 5 cyklu. Trzymam kciuki żeby @ nieprzylazla [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
Do Katowic mam 35 km ;)
 
Aromek to chyba pochodna lemetty..
Ja brałam lamette od 2 do 6 dnia i powiem Ci że pierwszy raz czuje jajniki w sobotę na monitoring i mam nadzieję że będzie ładny pęcherzyk.
Trzymam kciuki aby w sobote byly piekne pecherzyki [emoji4] niewiele jest informacji o aromku, glownie o dzialaniu przeciwnowotworowym. Wiec jestem ciekawa czy ktoras z Was miala z nim doświadczenie [emoji4]
 
Witam i pozdrawiam :). Hihi jaki ten świat mały[emoji16]. To może bolą bo zafasolkowalas. Mnie bolą non stop.

xrot3e3khrx43f8f.png

Mnie od dwóch dni... zrobiłam dzisiaj betę ale wynik dopiero jutro. Sama nie wiem... nie chcę się juz nakrecac bo moja psychika jest juz zryta z tego powodu ;) 16 cykli.. więc wiesz. Ty jak długo się starałaś?
 
reklama
Mi też moja pani ginekolog mówi, że drożność bardzo zwiększa szanse i do wakacji powinno się po niej udać więc pokładam w tym badaniu duże nadzieje. Najbliższy cykl mamy jeszcze spróbować stymulacji a jak to nie wyjdzie to właśnie za miesiąc zrobię drożność. Zatem daj znać jak wyglądało to badanie u Ciebie jak będziesz po :) No i życzę, żeby okazało się ono kluczem do sukcesu :)

Jasne że dam znać ale nie ukrywam że w tej drożności pokładam ogromne nadzieje :)
 
Do góry