reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
W ciąży nie jestem, w terminie @ robiłam betę: ujemna, teraz dla pewności test i tez negatyw, ale na pewno nie zaszkodzi podziałać ;)
Az sprawdziłam w aplikacji, ok 44 dc jakby liczyć od ostatniej normalej @ ale 14 dc od plemienia, które przyszło w terminie @ i nawet mi apka pokazuje owu niedługo!
To moze po prostu bardzo skąpa @ mialas? A teraz czas na owu w nowym cyklu! [emoji4] trzymam kciuki [emoji8]
Ja juz po wizycie, pęcherzyk w prawym jajniku 19mm! Mam przyjsc w poniedzialek lub wtorek sprawdzic czy pękł [emoji4] ale się cieszę! [emoji2] tylko endo trochę slabe, nie powiedzial mi ile ale mówił ze mogloby byc lepsze. Co polecacie oprócz czerwonego wina? [emoji8]
 
To moze po prostu bardzo skąpa @ mialas? A teraz czas na owu w nowym cyklu! [emoji4] trzymam kciuki [emoji8]
Ja juz po wizycie, pęcherzyk w prawym jajniku 19mm! Mam przyjsc w poniedzialek lub wtorek sprawdzic czy pękł [emoji4] ale się cieszę! [emoji2] tylko endo trochę slabe, nie powiedzial mi ile ale mówił ze mogloby byc lepsze. Co polecacie oprócz czerwonego wina? [emoji8]

migdały i wino, a na pęknięcie pęcherzyka słyszałam o ciepłej kąpieli ale to pewnie taki mit internetowy ;-D
 
Oczywiscie,ze dam znac. Staram sie myslec optymistycznie. Wizyta na 16.50 :)
Czekamy w takim razie na wieści :) :)

A u mnie po dupku branym na wywołanie @ takie oto kwiatki:
Zobacz załącznik 848569[/QUOTE]
Hmmmm... ciekawe. A miałaś @ bo się jakoś pogubiłam i gdzieś mi umknęło


A ja już po badaniach. Po południu wyniki a jutro rano wizyta u gina.
Kurcze zastanawia mnie jedna rzecz. Po wczorajszym usg wg lekarza dzis lub jutro powinnam mieć owulację. A dzisiejszy test owu firmy apteo pokazuje mi taki wynik: czyli chyba negatywny??
IMG_2763.JPG
czytałam, że ta kreska powinna być takiego samego koloru lub ciemniejsza, tak zresztą jest na instrukcji, ale czytałam i przeglądałam galerię testów owu i te testy firmy apteo jakoś mizernie wychodzą..wcześniej mega blade były te kreski. Dla porównania poniżej testy różnych firm z tego samego dnia . Ten zielony to ten Apteo
5d8b4b3ddb3a4ddf135fc7a65c694161.jpg

co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_2763.JPG
    IMG_2763.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 123
  • 5d8b4b3ddb3a4ddf135fc7a65c694161.jpg
    5d8b4b3ddb3a4ddf135fc7a65c694161.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 128
  • IMG_2763.JPG
    IMG_2763.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
To moze po prostu bardzo skąpa @ mialas? A teraz czas na owu w nowym cyklu! [emoji4] trzymam kciuki [emoji8]
Ja juz po wizycie, pęcherzyk w prawym jajniku 19mm! Mam przyjsc w poniedzialek lub wtorek sprawdzic czy pękł [emoji4] ale się cieszę! [emoji2] tylko endo trochę slabe, nie powiedzial mi ile ale mówił ze mogloby byc lepsze. Co polecacie oprócz czerwonego wina? [emoji8]

To jesteśmy na tym samym etapie można powiedzieć, mój pęcherzyk wczoraj miał 18 mm a endometrium 10,68 mm. nie znam się na prawidłowej grubości ale gin stwierdził. że ładne :)
trzymam kciuki w takim razie za owocną końcówkę :)
 
reklama
Czekamy w takim razie na wieści :) :)

A u mnie po dupku branym na wywołanie @ takie oto kwiatki:
Zobacz załącznik 848569
Hmmmm... ciekawe. A miałaś @ bo się jakoś pogubiłam i gdzieś mi umknęło


A ja już po badaniach. Po południu wyniki a jutro rano wizyta u gina.
Kurcze zastanawia mnie jedna rzecz. Po wczorajszym usg wg lekarza dzis lub jutro powinnam mieć owulację. A dzisiejszy test owu firmy apteo pokazuje mi taki wynik: czyli chyba negatywny??
Zobacz załącznik 848590
czytałam, że ta kreska powinna być takiego samego koloru lub ciemniejsza, tak zresztą jest na instrukcji, ale czytałam i przeglądałam galerię testów owu i te testy firmy apteo jakoś mizernie wychodzą..wcześniej mega blade były te kreski. Dla porównania poniżej testy różnych firm z tego samego dnia . Ten zielony to ten Apteo
Zobacz załącznik 848591

co myślicie?[/QUOTE]
Jeśli dziś możesz mieć owulkę to jest już po skoku LH i testy takie mogą wychodzić. Najciemniejsza kreska jest od 24h do 48 przed owulacją podobno. Ale co organizm to organizm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry