reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
MatiMar gratuluję.
Ja jednak muszę pożegnać się na stałe, bardzo bolą mnie pozytywne testy. Może to głupie ale okropnie ciężko mi poradzić sobie ze stratą. Dziewczyny powodzenia udanych ciąż i by każdej się udało.
Ja wracam po woli do poprzedniego życia i szykuje się na motor . Wszystko żeby nie myśleć. ..
Czas lagodzi bol. Wiec jak troche oswoisz sie z myslami i strata to wroc do nas:*
 
Hej dziewczyny. @MatiMar widzę, zobaczysz ze niedlugo beda piekne grube krechy [emoji8]
Aga, Wiktorka przykro mi. [emoji20] trzymam za Was mocno kciuki.
U mnie dzisiaj 11dc, czekam w kolejce do gina na monitoring. Trzymajcie kciuki aby urósł chociaż 1 pecherzyk [emoji4]
 
...
 

Załączniki

  • WP_20180420_10_04_08_Pro.jpg
    WP_20180420_10_04_08_Pro.jpg
    591,7 KB · Wyświetleń: 362
Ostatnia edycja:
reklama
W ogóle to ostatnio malo sie udzielam, ale czytam Was i kazdej z osobna kibicuje [emoji8] mam duzo pracy, jestem trochę bardziej nerwowa przez co mężulkowi sie obrywa, ale walcze ze soba aby byc spokojniejsza [emoji2] ostatnio ktoras z Was, niestety nie pamietam ktora, napisala ze szczęśliwy ten kto nie czyta forum. Odnajduje w tym wiele prawdy. Z jednej strony dajecie tyle wsparcia i kopa do dzialania, a z drugiej bardziej się przez to nakrecam, więc wyluzowac trudno [emoji12] ale ciesze sie ze moge dzielic sie z Wami moimi troskami [emoji4] miłego dnia kochane [emoji173]
 
Do góry