reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej! Hej! Zrobiłam kolejny test... Dziś też bladzioch Ale widzę go wyraźniej niż wczoraj... we wtorek pójdę na bete.
 

Załączniki

  • 20180420_055200.jpg
    20180420_055200.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 115
Zaczynam się pomału cieszyć, jak beta wyjdzie dodatnia to umowie wizytę u lekarza.. muszę pomału się ruszać ogarnąć się I do pracy na 10.
Aleee... Mam dziś lenia.
 
MatiMar gratuluję.
Ja jednak muszę pożegnać się na stałe, bardzo bolą mnie pozytywne testy. Może to głupie ale okropnie ciężko mi poradzić sobie ze stratą. Dziewczyny powodzenia udanych ciąż i by każdej się udało.
Ja wracam po woli do poprzedniego życia i szykuje się na motor . Wszystko żeby nie myśleć. ..
 
reklama
MatiMar gratuluję.
Ja jednak muszę pożegnać się na stałe, bardzo bolą mnie pozytywne testy. Może to głupie ale okropnie ciężko mi poradzić sobie ze stratą. Dziewczyny powodzenia udanych ciąż i by każdej się udało.
Ja wracam po woli do poprzedniego życia i szykuje się na motor . Wszystko żeby nie myśleć. ..

A jak wyłączysz głowe to wtedy się uda, ale oczywiscie musi minac troche czasu...
Wroc do nas z fajna widomoscia :)
 
Do góry