reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A jednak znalazłam czas żeby spojrzeć na te wyniki;) tak jak się spodziewałam wynik <0,1. Także niech @ już przychodzi... Ten nadchodzący cykl należy do mnie ;) :D
@Stonkabiedronka przykro mi:( ale w maju będą lepsze wiesci :)
Zrobiłam też progesteron tak na wszelki wypadek bo lekarz kazał robić go po pozytywnym ciążowym, ale ze wiedziałam, że jutro nie będę miała jak pójść w razie czego to zrobiłam za jednym zamachem i wynik mam 0,45... Wiem że przed samym okresem spada jego poziom, ale czy mimo wszystko to nie za nisko??
Z pozytywnych wiadomości to przeciwciala anty Tpo spadły mi z 1500 do 192:) od 4 lat tak niskich nie mialam:) :) tsh też w dolnej granicy normy:) w przyszłym tygodniu muszę zrobić jeszcze to AMH.
 
reklama
U mnie franca powinna być 4 dni temu i dalej cisza. Trzymam kciuki żeby nie przyszła u Ciebie! ;) szukaj kochana sukienki w dziele dla ciężarnych, na sierpień juz będzie widoczny brzuszek :) a poważnie mówiąc, życzę Ci tego z całego serca ;)

@KatiNails dziękuję za wiarę, ale dziś uczucie mokra wiec pewnie lada chwila dostane
Na weekend ma być pięknie, ja spędzę na uczelni niestety :/ udanego grilla! :)
Jeszcze trochę i wakacje !
Że mnie na początku ciąży też się śluz łał [emoji23] że miałam co chwila wrażenie że @ przyszła

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
U mnie 20dc cisza piersi nie bolą, aż dziwne przed @ podbrzusze mnie ćmi już bez żadnych kłuć .

Mam pytanie do was bo chce przed @ zrobić USG mam termin 11.04 jakieś 3 dni @.
Myślicie że to dobry czas na badania?? Niestety taki miałam termin oczekiwania .
 
Jeszcze trochę i wakacje !
Że mnie na początku ciąży też się śluz łał [emoji23] że miałam co chwila wrażenie że @ przyszła

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png

Haha to mnie pociesza ze juz za 2 mies weekendy wolne :p
Hmmm to humor mi się poprawił, bo leje się ze mnie ogromnie. Ale w tamtym miesiącu to samo, tyle że @ dZien się spóźniła
Tu 4 i juz totalnie o niczym innym nie myślę
Nawet nie mowie narzeczonemu ze dalej myślę że się udało bo go to irytuje, ze sie nakrecam. najchętniej test zrobiłabym juz. Ale do niedzieli poczekam
 
U mnie 20dc cisza piersi nie bolą, aż dziwne przed @ podbrzusze mnie ćmi już bez żadnych kłuć .

Mam pytanie do was bo chce przed @ zrobić USG mam termin 11.04 jakieś 3 dni @.
Myślicie że to dobry czas na badania?? Niestety taki miałam termin oczekiwania .
Mi lekarz mówił że takie kontrolne USG najlepiej się robi po @, ale ja chodzę prywatnie i mam możliwość wyboru szybszego terminu. A może @ nie będzie?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje ❤️

Trzymam za was kciuki dziewczyny! Oby dla was to był owocny cykl!

Ha! To się nazywa wredna @! Wydałam kasę na betę, dostałam wynik i właśnie mnie zalało. @ przyszła. Wiec dzisiaj zaczynam 1dc. 4 cykl starań.
 
Dziękuje [emoji173]️

Trzymam za was kciuki dziewczyny! Oby dla was to był owocny cykl!

Ha! To się nazywa wredna @! Wydałam kasę na betę, dostałam wynik i właśnie mnie zalało. @ przyszła. Wiec dzisiaj zaczynam 1dc. 4 cykl starań.
Oj tak. Wybranie się na betę jest najszybszym czynnikiem wywołującym @. Dwukrotnie się o tym przekonałam. [emoji12]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry