reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tez zauważylam ze te panie sa bardzo humorzaste.raz bywaja miłe innym razem nieprzyjemne.chcialam isc tam na Mickiewicza ale kurczu tu mam blizej do autobusu i pociagu.
Z dworca to fakt masz parę kroków do Brussa. :) A MZK też tak jeździć to czasu schodzi, bo mogłabyś wejść do MZK nr 1, wysiąść na przystanku obok galerii i parę kroków wtedy masz. :)
 
reklama
Witam w ten piękny i słoneczny dzień:-) :) super że pojawia się coraz więcej kreseczek. Dziewuszki wysyłać fluidki ciążowe ja chętnie przyjmę :p... mam wolne aż do poniedziałku odpoczne trochę od pracy. Mężu wyjeżdża już w niedziele. Staranka przez półtorej tygodnia były intensywne :D w niedziele chyba zatestuje bo mnie korci:laugh2:
 
Mam wyniki. Niestety <0,1. Pozostaje czekać na @. Może w końcu łaskawie zawita i będę mogła zacząć kolejny cykl.

Kurcze, przykro mi :( odwiedzalam stronę co chwile żeby zlożyć Ci gratulacje
No nic, w maju będę składać na pewno! ;)

U mnie mokro, wiec pewnie też @ na zakręcie. Jajniki bolą. I już mi smutno na zapas. Ale nowy cykl daje nowa szanse. Tego się trzymajmy ;)
Moze u Ciebie na wywołanie? Czy jeszcze się wstrzamasz? ;)
 
@Stonkabiedronka czekamy na wieści! ;)

Na Podkarpaciu tez deszczowo, wyprawilam chlopa do pracy i położyłam się spać dalej..zmęczona jestem ostatnio.
Do tego nocne marsze do toalety na siku.
Okresu nadal brak. Piersi dziś bolą, brzuch tez
Boje się bieli
Jeszcze z 2 dni wytrzymam i jak się nie pojawi zrobię. Będę wiedzieć na czym stoję; d
A ja coś czuję, że mógł być to udany cykl :) czekam z niecierpliwością na Twój test !!

No dziś ni jak w Rzeszowie. Wczoraj było extra. Jutro ma być ciepło , a w niedzielę 22. Super bo u teściowej sobie grilla robię bo mnie smaki naszły [emoji23][emoji23]

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Ja miałam jakiś dziwny ten okres. Zero skrzepów, a zawsze były tylko jasna że krew lejąca się ciurkiem przy korzystaniu z toalety. No ale trzeba przyjąć porażkę na klatę i walczyć dalej. Natchniona nadzieją, że po luteinie może mi się owulacja trochę wcześniej pojawi zaczęłam robić testy owu i kreska ciemnieje. Zobaczymy.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam w ten piękny i słoneczny dzień:-) :) super że pojawia się coraz więcej kreseczek. Dziewuszki wysyłać fluidki ciążowe ja chętnie przyjmę :p... mam wolne aż do poniedziałku odpoczne trochę od pracy. Mężu wyjeżdża już w niedziele. Staranka przez półtorej tygodnia były intensywne :D w niedziele chyba zatestuje bo mnie korci:laugh2:
U mnie na razie cisza przed burzą. 28dc, czyli dzisiaj powinna przyjść franca.


U mnie franca powinna być 4 dni temu i dalej cisza. Trzymam kciuki żeby nie przyszła u Ciebie! ;) szukaj kochana sukienki w dziele dla ciężarnych, na sierpień juz będzie widoczny brzuszek :) a poważnie mówiąc, życzę Ci tego z całego serca ;)

@KatiNails dziękuję za wiarę, ale dziś uczucie mokra wiec pewnie lada chwila dostane
Na weekend ma być pięknie, ja spędzę na uczelni niestety :/ udanego grilla! :)
 
Do góry