reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dobra, mam zamiar zacząć mierzyć temperaturę. Wiem że najlepiej w pochwie, ale mam głupie pytanie, jak daleko mam ten termometr sobie tam włożyć, żeby nic przy tym nie uszkodzić. Jakaś specjalną technika?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra, mam zamiar zacząć mierzyć temperaturę. Wiem że najlepiej w pochwie, ale mam głupie pytanie, jak daleko mam ten termometr sobie tam włożyć, żeby nic przy tym nie uszkodzić. Jakaś specjalną technika?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze jest żeby ta srebrna końcówka była w środku, jak masz elektroniczny.
 
@klaudka.22 Ciuszki ciążowe czekaja odłożone w szafie ;-) ;) mam synka z grudnia 2016, gdyby się udało znów byłby grudzień. Ja nadal KP I cykle mam nieregularne i długie. Ostatnio coś koło 50 dni więc sobie pewnie będę testować co jakiś czas z nadzieja
 
Dziewczyny jak to jest z tym wiesiołkiem. Od 1 do do owulacji tak? A siemię lniane jak robicie? Wiem, ze już się to pojawiało. Ale było to kilkadziesiąt stron temu a ja głupia nie zapisałam ‍♀️
 
Dziewczyny jak to jest z tym wiesiołkiem. Od 1 do do owulacji tak? A siemię lniane jak robicie? Wiem, ze już się to pojawiało. Ale było to kilkadziesiąt stron temu a ja głupia nie zapisałam ‍♀️
Wiesiołek 1dc do owu, a siemię cały cykl można. Mielone i zaparzane w ilości dwie czubate łyżki na dużą szklankę, ja lubię gęstsze. Ale z tym to już sama musisz sobie opatentować.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha to mnie pociesza ze juz za 2 mies weekendy wolne [emoji14]
Hmmm to humor mi się poprawił, bo leje się ze mnie ogromnie. Ale w tamtym miesiącu to samo, tyle że @ dZien się spóźniła
Tu 4 i juz totalnie o niczym innym nie myślę
Nawet nie mowie narzeczonemu ze dalej myślę że się udało bo go to irytuje, ze sie nakrecam. najchętniej test zrobiłabym juz. Ale do niedzieli poczekam
No ja swojego męża zaskoczyłam testem 6 dni do terminu@ [emoji23] a 8 dni do terminu@ usłyszałam od Niego że ja jak stara babaa marudzę że mnie tam żałuję, tam zaboli, a że to, że tamto [emoji23][emoji23]

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
No ja swojego męża zaskoczyłam testem 6 dni do terminu@ [emoji23] a 8 dni do terminu@ usłyszałam od Niego że ja jak stara babaa marudzę że mnie tam żałuję, tam zaboli, a że to, że tamto [emoji23][emoji23]

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png


Dokładnie to samo. I że popadam w paranoję z 3 mies temu usłyszałam jak zaproponowałam badanie nasienia :D
 
reklama
Dokładnie to samo. I że popadam w paranoję z 3 mies temu usłyszałam jak zaproponowałam badanie nasienia :D
Mój stary to nawet nie miał kiedy zestresować się staraniami. Bo teraz z małą za 3 razem się udało. Ale pamiętam jak 2cs nie udany i mówię to teraz jest szansa na prezent na święta bożego narodzenia. A ten: dopierooooo?
Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać [emoji23] powiedziałam mu że sorry ale kobieta nie jest płodna codziennie jak facet, a jeden dzień w miesiącu.. to sobie to chyba do serca wziął na trzeci cykl.
Ale o syna starałam się 13 cykli. Więc wiem co to znaczy świrować że tyle nie wychodzi..

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Do góry