reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzięki za dobre słowo :) ja właśnie już 1,5 roku po ślubie, pracę magisterską praktycznie mam napisaną i tylko obronić, umowę na czas nieokreślony mam, 2 lata już na swoim mieszkamy (oczywiście kredyt, a jakże:D), także do szczęścia brakuje mi tylko tego maleństwa... :) Kurczę, to dwa razy drożej!!! Niech mi tą ciążę zainstaluje na pierwszej wizycie w takim razie w brzuchu ;D

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że mąż może mieć coś przeciwko ;):Djuż lepiej niech to on instaluje ciążę :p No ale niech ten gin się postara i niech ciąża będzie po pierwszej wizycie u niego:) szybko życiowo ogarneliście się, mój mąż nie cierpi kredytów i zawsze nawet jak już musi być kredyt to większość musimy mieć odłozone wcześniej, ewentualnie reszta na kredyt. 5 lat pracowaliśmy na 2 etaty:o sama nie wiem jak dałam rade;) Teraz zaciskamy pasa na mały domek. Za parę lat może nam się uda:)
 
reklama
Hej Ola, szczerze mówiąc ja dopiero zaczęłam czytać co i jak. I też nie miałam hormonów zrobionych, teraz na koniec stycznia i w lutym trochę bardziej przycisnęłam temat. Dlatego mam obawy że dałam się zbyć bez żadnego konkretnego planu na wspomozenie owulacji, bo nie wiem co mogłabym zaproponować albo o co zapytać :( Ale czuję że jestem tu z wami w dobrych rękach i bardzo dużo mi podpowiecie/nauczycie/podniesiecie na duchu :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Pytaj o co chcesz....ja żadna specjalistka nie jestem ale sporo nas tu i każda ma za sobą inne doświadczenia. Zanim trafiłam do odpowiedniego lekarza też czułam się jak dziecko we mgle [emoji17]. Zacznij od tego że jak lekarz się pyta od kiedy się staracie to mów że już rok, bo też uważam że szkoda czasu. Ja nie wiem co mi pomogło, czy rzeczywiście monitoring i wyliczona co do dnia owu, czy luteina na zagnieżdżenie czy po prostu to że w końcu ktoś się mną zainteresowal i zaczął cokolwiek robić a nie traktował jak smarkule ktora wymyśliła sobie że chce dziecko. Mój mąż zrobił badania nasienia wiec na pierwszą wizytę poszłam już z tym wynikiem....były ok więc lekarz stwierdził że musi coś u mnie poobserwować co się dzieje.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny u mnie dzis 21dc.sloneczko za oknem swieci i zaraz lepszy nastroj.wiecej optymizmu.temp dzis 37,1 .4dpo.choc moim zdaniem juz 5dpo po objawach .aplikacja przesunela o jeden dzien. .piersi wyjatkowo tylko lekko wrazliwe na dole cisza.oby tak dalej bo tak mialam w ciazy z dziecmi.dzieki za cynk o promocji w rossmanie.mąż wczoraj dokupil mi 2 butelki.a ten z rossmana jest bardzo dobry.milego dnia.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
U mnie 25dc dzisiaj brak sił i ból kręgosłupaa. Jajniki jak na @ teoretycznie moge dostać nawet jutro mam cykle 26-28 dc .
 
ja nie wiem co mam myśleć, 34dc i dalej cisza. nie robię już testów bo nie sądzę że to ciąża, tym bardziej ze to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek :( czekam do przyszłego tyg i umawiam ginekologa
 
ja nie wiem co mam myśleć, 34dc i dalej cisza. nie robię już testów bo nie sądzę że to ciąża, tym bardziej ze to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek :( czekam do przyszłego tyg i umawiam ginekologa
Jeżeli to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek to poczekaj cierpliwie... wszystko musi się unormować. Gin zapewne powie Ci to samo [emoji6]...a może jednak ciąża

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie nowe staraczki :) u mnie dzisiaj 9dc na wtorek jestem umówiona do ginekologa niech mnie zobaczy po tej drugiej biochemicznej i powie co dalej. Ja dzisiaj siedze z synkiem w domu ale pogoda słaba mocno wieje ale za to smogu nie ma :) Miłego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry