reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny, dołapałam jeszcze dzisiaj na szybko jedną konsultację w Luxmedzie u innej lekarki. Jak mnie nie potraktuje poważnie to cisnę prywatnie :/ O co pytać? Mam niski progesteron w drugiej części cyklu a ostatnia @ to nawet nie była @ tylko takie brązowe plamienie z żywą krwią 2 razy na papierze. Dodatkowo na dwóch ostatnich usg w 19dc i 15dc gin nie widziała pęcherzyków.
Teraz jest mój 16dc, cykle przeważnie 38-43 dni. O co pytać? Co zasugerować? Pomóżcie, błagam! Wizyta o 14

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, poprzedni msc nie zaszłam... W tym intensywniejsze starania, pęcherzyk na monitoringu piękny. Hm.. Jestem 24 dc i niewiem czy ssie nakręcam czy coś jest na rzeczy... Bóle podbrzusza jak na okres, piersi też tkliwe i bolące a poza tym jakoś mnie muli, mam zgage stoi mi coś w gardle, normalnie nie mam takich dolegliwości.. Hm pewnie się nakręcam. Zrobię dziś hcg z ciekawości bo jutro mam imprezę i niewiem co mi jak.
Trzymam kciuki z całych sił kochana! :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dołapałam jeszcze dzisiaj na szybko jedną konsultację w Luxmedzie u innej lekarki. Jak mnie nie potraktuje poważnie to cisnę prywatnie :/ O co pytać? Mam niski progesteron w drugiej części cyklu a ostatnia @ to nawet nie była @ tylko takie brązowe plamienie z żywą krwią 2 razy na papierze. Dodatkowo na dwóch ostatnich usg w 19dc i 15dc gin nie widziała pęcherzyków.
Teraz jest mój 16dc, cykle przeważnie 38-43 dni. O co pytać? Co zasugerować? Pomóżcie, błagam! Wizyta o 14

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Takie brązowe plamienia to możliwe że po cyklu bezowulacyjnym. Na pewno o monitoring pytaj, poza tym myślę że wystarczy jak powiesz to wszystko co napisałaś no i że się starasz. Te poprzednie usg to miałaś tylko 2 razy w całym cyklu?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie brązowe plamienia to możliwe że po cyklu bezowulacyjnym. Na pewno o monitoring pytaj, poza tym myślę że wystarczy jak powiesz to wszystko co napisałaś no i że się starasz. Te poprzednie usg to miałaś tylko 2 razy w całym cyklu?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
To były dwa różne cykle, jeden grudniowy i wczorajsze usg. Bardzo się boję że wyjdzie że w ogóle nie mam owu...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To były dwa różne cykle, jeden grudniowy i wczorajsze usg. Bardzo się boję że wyjdzie że w ogóle nie mam owu...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież owu mogła być później niż w 15 czy nawet 19 dniu. Szczególnie że masz długie cykle. Powiedz że się starasz ponad rok i nic. Na brak owulacji też są leki, ale ja się nie znam za bardzo, dużo dziewczyn tu coś brało. Mam nadzieję że trafisz na lepszego lekarza:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, poprzedni msc nie zaszłam... W tym intensywniejsze starania, pęcherzyk na monitoringu piękny. Hm.. Jestem 24 dc i niewiem czy ssie nakręcam czy coś jest na rzeczy... Bóle podbrzusza jak na okres, piersi też tkliwe i bolące a poza tym jakoś mnie muli, mam zgage stoi mi coś w gardle, normalnie nie mam takich dolegliwości.. Hm pewnie się nakręcam. Zrobię dziś hcg z ciekawości bo jutro mam imprezę i niewiem co mi jak.

Trzymam kciuki!! Pochwal się później. :-)
 
Zadzwoń do lekarza i upewnij się, że masz przestać brać. Ale teraz to już łożysko przejęło całą role.

Dziewczyny, które biorą leki na tarczyce - jak to w końcu jest z tym badaniem TSH. Bierze się przed badaniem tabletkę czy nie? Jedni piszą tak, inni ze nie.

Nie, nie bierze się. Ja kiedyś przeczytałam w internecie że należy wziąć. Tak zrobiłam i odesłali mnie z laboratorium i kazali wrócić następnego dnia i nie brać leku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie nowe staraczki :) u mnie dzisiaj 9dc na wtorek jestem umówiona do ginekologa niech mnie zobaczy po tej drugiej biochemicznej i powie co dalej. Ja dzisiaj siedze z synkiem w domu ale pogoda słaba mocno wieje ale za to smogu nie ma :) Miłego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli ja tez powinnam sobie termin kontrolny zrobić ? Mówiłaś mu ze biochemiczna ,przy robieniu kontroli ?
 
reklama
ja nie wiem co mam myśleć, 34dc i dalej cisza. nie robię już testów bo nie sądzę że to ciąża, tym bardziej ze to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek :( czekam do przyszłego tyg i umawiam ginekologa
Ja tak samo czekałam. Chociaż cykle mam długie, nawet do 36 dni, to tym razem czekałam aż 41! 3 testy zdążyłam zrobić po drodze...
 
Do góry