reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dopiero 20. Będę testować za tydzień w środę jeśli @ nie przyjdzie, bo mam zaplanowany zabieg chirurgiczny ze znieczuleniem miejscowym i w sumie nie wiem czy w razie ciąży mogę.
 
Dopiero 20. Będę testować za tydzień w środę jeśli @ nie przyjdzie, bo mam zaplanowany zabieg chirurgiczny ze znieczuleniem miejscowym i w sumie nie wiem czy w razie ciąży mogę.
U mnie 23 dc. Muszę zrobić ten rezonans ale i tak nawet jeśli to dopiero termin najbliższy na angiografie na grudzień. ;) Więc nie wiem czy w ogóle będę miała.
 
No i jeszcze przypatrzyłam się testowi chociaż nie powinno patrzyć się po 5 minutach i dłużej ale kreska przyciemniała, a jak wcześniej robiłam te testy to nawet jak się pojawiła a ciąży nie było to szybko znikała. No nic, mam nadzieję, że to TO. :)

Trzymam kciuki Gosia. Ja na negatywnie nie widzę nic, ale na oryginale już tak [emoji846]
 
Trzymam kciuki Gosia. Ja na negatywnie nie widzę nic, ale na oryginale już tak [emoji846]
No zobaczymy, nie liczę też, że jednak się udało bo u nas to ciężko z tym. :) Ale cichą nadzieję mam.

Teraz mam ciągły lekki dyskomfort na @ i na przemian jajniki mnie ciągną ale już nie tak mocno jak wczoraj lewy.
 
@Maliina gratuluję
@Migdalove trzymam kciuki żeby kreska ciemniala ;)
A ja dziś byłam na wizycie u pani endokrynolog ginekolog dostałam lek na zbicie prolaktyny bromocorn pół tabletki dziennie i skierowanie na LH fsh testosteron dhea i prolaktyne do powtórki po lekach i kolejna wizyta niestety dopiero 30 października bo takie są kolejki ale narazie jestem zadowolona że nie zostałam zbagatelizowana jak u poprzedniego lekarza....
 
@Maliina gratuluję
@Migdalove trzymam kciuki żeby kreska ciemniala ;)
A ja dziś byłam na wizycie u pani endokrynolog ginekolog dostałam lek na zbicie prolaktyny bromocorn pół tabletki dziennie i skierowanie na LH fsh testosteron dhea i prolaktyne do powtórki po lekach i kolejna wizyta niestety dopiero 30 października bo takie są kolejki ale narazie jestem zadowolona że nie zostałam zbagatelizowana jak u poprzedniego lekarza....
No i super. Działanie najważniejsze. Samo poczucie, że coś się robi już poprawia samopoczucie [emoji4]

A ja pragnę się pochwalić, że mój progesteron 7dpo wynosi 12 czyli raczej nie mam niedomogi lutealnej [emoji847] czekam jeszcze na TSH i prolaktynę. M. niestety testosteron blisko dolnej granicy... Ale w normie. Prolaktynę i TSH ma ok [emoji4]
 
reklama
Do góry