reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ojej to ja przez całą ciążę przytyłam z 4-5kilo ..Ciekawe od czego to zależy że niektóre kobiety tuja po 20 kg a niektóre 5
W moim przypadku problem był w hormonach. Jadłam jak zwykle normalne obiady domowe, warzywa, owoce na przekąskę. Słodycze rzadko. Mój brzuch w 10tc był już bardzo duży.
 
Dzień dobry, u mnie 28 dc, brzuch wciąż pobolewa [emoji6]
Hej u mnie 27dc jak narazie zero bolu brzucha jak na okres pare dni temu lekko mnir pobolewal.i teraz nic chodze ciagle siku i wczoraj zle sie czulam bylo by fajnie jakby nam sir udalo. Ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych obiaamwow a moze nawet nie zeracakam uwagi na nie.? Piwodzenia i || zycze. Ja testuje we wtorek jak wiedzmia nir przyjdzie :-)
 
Mnie za to bolały bardzo. Od momentu owulacji do teraz bolą codziennie. Dodatkowo biegunki, ciagniecie i klucie w dole brzucha to były moje pierwsze objawy :)
 
A mnie zazwyczaj bolą, a w tym cyklu nic. Tylko uczucie na @ coraz mocniejsze, takie typowo skurczowe... Więc coś czuję, że jutro zamiast robić test, po prostu zacznę kolejny cykl [emoji6]
 
Ja po pierwszej @ zaczęłam. Pół roku po zabiegu zobaczyłam dwie kreseczki, ale dopiero po obniżeniu tsh euthyroxem. Niestety tarczyca skutecznie może utrudnić zajście w ciąże... mam nadzieje, że uda Ci się jak najszybciej :*
Ja tez już czekam z niecierpliwością na wizytę, jestem ciekawe co powie lekarz. Chciałabym by trochę mnie poprowadził co i jak dalej, jakie badania i kiedy. Chciałabym jak najszybciej zacząć starania... ciekawe ile mi znowu zejdzie miesięcy...
 
Napewno pomoże.. ja też duzo kasy zostawiłam u lekarzy jak sie staralismy, a szczegolnie po poronieniu jak zdecydowalam sie na monitoring...wizyta co 2 dni, masakra. Ale każde pieniadze bym poswiecila, zeby tylko sie udało ;) u Ciebie tez sie uda, zobaczysz!
@Dagaa11 u Ciebie który tydzień? To Twoja druga ciąża? Wszystko przebiega prawidłowo teraz ? (Oczywiście mam nadzieje, ze tak) ale chciałabym się troszke dowiedzieć przed staraniami kolejnymi. Co prawda u mnie nie było poronienia, tylko obumarcie... ale zabieg musieli zrobic, a czułam się tak dobrze, ze nawet bym nie wiedziała ze coś jest nie tak, gdyby nie ta beta...
 
reklama
Do góry