reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Mnie bolały. Ale tak samo bolały przed okresem. Więc u mnie ból piersi to nie był żaden objaw :D
A mnie wlasnie przed okresem nie bolą a wciazy jak byłam ostatnio w maju to mnie bolały nie tak bardzo ale trochę i to zwiastowało ciążę ..Ale na razie nie czuje żeby mnie jakoś bolały ...mam nadzieję że jeszcze zabola ;)
 
A mnie wlasnie przed okresem nie bolą a wciazy jak byłam ostatnio w maju to mnie bolały nie tak bardzo ale trochę i to zwiastowało ciążę ..Ale na razie nie czuje żeby mnie jakoś bolały ...mam nadzieję że jeszcze zabola ;)
W każdej ciąży mogą być inne objawy :) to moja druga ciąża i inaczej było teraz i inaczej w ciąży z synem :)
 
A mnie wlasnie przed okresem nie bolą a wciazy jak byłam ostatnio w maju to mnie bolały nie tak bardzo ale trochę i to zwiastowało ciążę ..Ale na razie nie czuje żeby mnie jakoś bolały ...mam nadzieję że jeszcze zabola ;)
Mnie przez ostatnie cykle w ogóle piersi nie bolały. Ale wracając do wcześniejszych cykli to bolały mnie od 14dc i do momentu pojawienia się krwawienia (nie ważne czy cykl był 30 czy 80 dniowy). A przy pierwszej ciąży to było tak, że piersi bolały jak zwykle tyle, że nagle zrobiły się większe i od razu rozstępy, wg OM rozstępy pojawiły się już w 6tc.
 
Mnie przez ostatnie cykle w ogóle piersi nie bolały. Ale wracając do wcześniejszych cykli to bolały mnie od 14dc i do momentu pojawienia się krwawienia (nie ważne czy cykl był 30 czy 80 dniowy). A przy pierwszej ciąży to było tak, że piersi bolały jak zwykle tyle, że nagle zrobiły się większe i od razu rozstępy, wg OM rozstępy pojawiły się już w 6tc.
To szybko ja po dwuch ciążach , nie mam ani jednego rozstępu widocznie nie mam skłonności ...mało tyje ..
 
reklama
Cześć dziewczyny mam nadzieję że będę mogła do was dołączyć i nie pogonocie mie stąd [emoji23],kilka słów o sobie , lat 34 , mama 15 latki [emoji6],z mężem staramy się od 3 cykli i puki co @ przyszła,smutno na serduszku ale głowa do góry nie poddajemy się działamy dalej [emoji4],pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za te upragnione dwie kreseczki[emoji6][emoji106]
 
Do góry