reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja tak miałam zawsze przed braniem progesteronu. Najpierw brązowe plamienie, a później normalny okres. Od czasu kiedy jestem na progesteronie plamienia brak ale i okresu brak, a nie jest to chyba ciąża. Teraz to już w ogóle nie wiem co się dzieje.. :(
Ja progesteronu nie biorę :)
 
reklama
Hej :)
Dziś rano powtarzałam bete.
Czytam te strony w jakim tempie powinna wzrastać że tylko miesza mi się w głowie.
Powiem Wam, ze jak już są dwie kreski to wcale nie jest łatwiej.
Teraz czekam aż beta będzie 1000 żeby ginekolog stwierdził, ze jajo się zagnieździło w macicy a nie w jajowodzie, potem czy jest pełne, czy puste. Same obawy ;(
Jak się okaże że to nie wzrost bety przez ciąże tylko przez nowotwór....
Byle dotrwać do 6 tygodnia!
Mam nadzieje, że wtedy się trochę uspokoję :)
Trzymam za Was kciuku kochane.
Żeby i Was wszystko potoczyło się zgodnie z waszymi marzeniami [emoji173]️[emoji173]️[emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1519653246-4d567522230d9e23-aaaaaa.jpeg
Trzymam kciuki, żeby beta szybko rosła i musi! Nie strasz tu żadnym nowotworem:wściekła/y:. Będzie dobrze, cierpliwości bo nerwy nie są wskazane. Uwierz, że się udało i wszystko będzie dobrze. Idziesz powtórzyć betę jutro lub pojutrze?
 
Ja progesteronu nie biorę :)

No właśnie ja jak NIE brałam to często miałam plamienie i zazwyczaj @ przychodziła następnego dnia lub 2 dni później. Skoro wczesniej tak nie miałaś to może jesteś w ciąży, tak jak wiele kobiet, u których w dzień spodziewanej miesiączki wystąpiło tylko takie plamienie. Trzymam mocno kciuki [emoji1376][emoji1376]
 
Ja tak miałam zawsze przed braniem progesteronu. Najpierw brązowe plamienie, a później normalny okres. Od czasu kiedy jestem na progesteronie plamienia brak ale i okresu brak, a nie jest to chyba ciąża. Teraz to już w ogóle nie wiem co się dzieje.. :(
Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła i test był w końcu pozytywny!
Kiedy robisz następny? 12-14 dni po owulacji powinien już wyjść. Choć nie zawsze tak jest.
 
No właśnie ja jak NIE brałam to często miałam plamienie i zazwyczaj @ przychodziła następnego dnia lub 2 dni później. Skoro wczesniej tak nie miałaś to może jesteś w ciąży, tak jak wiele kobiet, u których w dzień spodziewanej miesiączki wystąpiło tylko takie plamienie. Trzymam mocno kciuki [emoji1376][emoji1376]
Źle zrozumiałam :D oby to była ciąża, a nie @
 
Hej dziewczyny powinnam jutro dostać @ ale zaczął mnie dziś boleć brzuch wiec założyłam podpaske i zauważyłam że mam jakieś czysto brązowe plamienia.. czy któraś tak miała? Zastanawiam się czy to początek @ ale nigdy brązowymi plamieniami się nie zaczynało u mnie :confused:

Czytałam w internecie, że takie plemienia mogą występować podczas zagnieżdżania się zarodka ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytałam w internecie, że takie plemienia mogą występować podczas zagnieżdżania się zarodka ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też o tym czytałam dlatego mam jeszcze cicha nadzieje , ze @ nie przyjdzie , podejrzewam, że dowiem się jutro jak to będzie. Jak nic więcej oprócz plamień nie będzie to zrobię test w czwartek :)
 
Do góry