reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Źle zrozumiałam :D oby to była ciąża, a nie @

Mocno trzymam kciuki, zarówno za Ciebie jak i za siebie. Chociaż coraz bardziej czuje ze nadciąga... moje zachowanietypowy PSM, prawie gryzę [emoji23][emoji23][emoji23]
Z drugiej strony piersi twarde i bardzo jędrne, aż za bardzo.
Ciężko cokolwiek stwierdzić, bo to mój drugi cykl z progesteron i nie wiem właściwie jak się zachowuje mój organizm. ‍♀️
 
Powodzenia, trzymam kciuki za ciążę :-)

Dzięki wielkie! Bardzo na to liczę, 4 miesiące temu byłam w ciąży biochemicznej. Test był pozytywny, okresu nie było. Ginekolog nic nie widział na usg. W 40 dc dostałam normalnego okresu i było po ciąży. Eh ‍♀️

Co Waszym zdaniem jest bardziej wiarygodne temperatura czy testy owulacyjne? Tak jak już pisałam w pierwsza ciąże zaszłam mierząc temperaturę. Teraz próbuje z testami i progesteronem. Tak zaleciła moja gin ze względu na słabe wyniki w fazie lutealnej. Qq
 
Mocno trzymam kciuki, zarówno za Ciebie jak i za siebie. Chociaż coraz bardziej czuje ze nadciąga... moje zachowanietypowy PSM, prawie gryzę [emoji23][emoji23][emoji23]
Z drugiej strony piersi twarde i bardzo jędrne, aż za bardzo.
Ciężko cokolwiek stwierdzić, bo to mój drugi cykl z progesteron i nie wiem właściwie jak się zachowuje mój organizm. ‍♀️
Również trzymam kciuki :yes:
 
Dzięki wielkie! Bardzo na to liczę, 4 miesiące temu byłam w ciąży biochemicznej. Test był pozytywny, okresu nie było. Ginekolog nic nie widział na usg. W 40 dc dostałam normalnego okresu i było po ciąży. Eh ‍♀️

Co Waszym zdaniem jest bardziej wiarygodne temperatura czy testy owulacyjne? Tak jak już pisałam w pierwsza ciąże zaszłam mierząc temperaturę. Teraz próbuje z testami i progesteronem. Tak zaleciła moja gin ze względu na słabe wyniki w fazie lutealnej. Qq

Z tego co mi ginekolog kiedyś powiedziała to jedynym 100% potwierdzeniem owulacji jest ciąża ;p
Monitoring w odpowiednich dniach cyklu jest najbardziej miarodajny...
 
Hej dziewczyny witam was po dłuższej nieobecności :) jakoś nie miałam weny zeby pisać... Cały czas czekam na @ już czuję, że mi się zbiera ale jeszcze ma parę dni na przyjście... Czemu to tak długo trwa... ;(
 
Z tego co mi ginekolog kiedyś powiedziała to jedynym 100% potwierdzeniem owulacji jest ciąża ;p
Monitoring w odpowiednich dniach cyklu jest najbardziej miarodajny...

Hehhe [emoji12] z pewnością miała racje.

Właśnie ta moja ginekolog zaczyna od d...py strony. Najpierw chciała mi przepisac skierowanie na sprawdzenie drożności jajników. Ustaliliśmy ze najpierw zobaczymy jak pójdzie z progesteronem. Jeżeli przez 5 miesięcy się nie uda powinnam iść na badanie drożności . O monitoringu nawet nie wspomniała. [emoji53]
 
Hej dziewczyny bylam u gina. Okazalo sie ze miesiaczka spoznia mi sie przez torbiela. Dostalam leki na wywolanie miesiaczki.Tak wiec nadzieje ulecialy. Czekam do miesiaczki i zaczynamy od nowa
 
Dzięki wielkie! Bardzo na to liczę, 4 miesiące temu byłam w ciąży biochemicznej. Test był pozytywny, okresu nie było. Ginekolog nic nie widział na usg. W 40 dc dostałam normalnego okresu i było po ciąży. Eh ‍♀️

Co Waszym zdaniem jest bardziej wiarygodne temperatura czy testy owulacyjne? Tak jak już pisałam w pierwsza ciąże zaszłam mierząc temperaturę. Teraz próbuje z testami i progesteronem. Tak zaleciła moja gin ze względu na słabe wyniki w fazie lutealnej. Qq

Trudno mi powiedzieć co jest lepsze, ja w tym cyklu zaufam testom owulacyjnymi, ale tempke też mierzę. Tak myślę, że na temp może mieć wpływ wiele różnych czynników przeziębienie, infekcja, albo po prostu niedokładny termometr. Mi gin polecił spróbować dwóch metod w jednym cyklu. Zobaczymy czy pokryją się testy z temperaturą :-)
 
reklama
Hej dziewczyny witam was po dłuższej nieobecności :) jakoś nie miałam weny zeby pisać... Cały czas czekam na @ już czuję, że mi się zbiera ale jeszcze ma parę dni na przyjście... Czemu to tak długo trwa... ;(

Ja tez czekam[emoji53] wolałabym, żeby już przyszła i z nadzieja rozpoczęłabym nowy cykl. Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze w tym się udało... i te negatywne testy. Człowiek się wykończy.
 
Do góry