reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@justyna90m super gratulacje!!

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja dziś byłam na nowym mieszkaniu. Coś tam posprzątać i mój małżonek od dziś wozi rzeczy. Na jutro wolne wziął żeby jutro wszystko przewieźć.
Dziś jakieś ciśnienie masakra :( głowa mnie boli, pije kawę i pędze do przedszkola po małego

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej dziewczyny, na chwilkę się urwałam a tu tyle zmian.
@Migdalove gratulacje pracy ! Idealna ! [emoji5]
@justyna90m gratulacje ! Zazdroszcze [emoji7]
Ja dzisiaj 24dc i powoli wariuje bo żadnych oznak ciąży ani @, zazwyczaj tydzień wcześniej czuje ból podbrzusza. W czwartek mam wizyte u ginekologa i musze sie jej przyznać,że jednak zaczeliśmy starania wcześniej niż sugerowała...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam w 26dc :) (musiałam sprawdzić w aplikacji!)

W Warszawie megaaaa zimno :( aż nie chce się wychodzić z domu...
Po tabelce widzę,że ten tydzień dla niektórych (dla mnie też) jest tyogodniem „oczekiwań” ;)
Jak się czujecie? Macie jakieś przeczucia? :)


Witam i ja 26 dc.
W sobotę ma się pojawić @. A czuje ze i w tym miesiącu przyjdzie. Dzisiaj zaczęły mnie pobolewac piersi przy dotyku, apetyt na słodkie i ból pleców. Wiec nie ma siły, przyjdzie.
A Ty jakie masz przeczucia?
 
Hej :)
Dziś rano powtarzałam bete.
Czytam te strony w jakim tempie powinna wzrastać że tylko miesza mi się w głowie.
Powiem Wam, ze jak już są dwie kreski to wcale nie jest łatwiej.
Teraz czekam aż beta będzie 1000 żeby ginekolog stwierdził, ze jajo się zagnieździło w macicy a nie w jajowodzie, potem czy jest pełne, czy puste. Same obawy ;(
Jak się okaże że to nie wzrost bety przez ciąże tylko przez nowotwór....
Byle dotrwać do 6 tygodnia!
Mam nadzieje, że wtedy się trochę uspokoję :)
Trzymam za Was kciuku kochane.
Żeby i Was wszystko potoczyło się zgodnie z waszymi marzeniami [emoji173]️[emoji173]️[emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1519653246-4d567522230d9e23-aaaaaa.jpeg
 
Witam w 26dc :) (musiałam sprawdzić w aplikacji!)

W Warszawie megaaaa zimno :( aż nie chce się wychodzić z domu...
Po tabelce widzę,że ten tydzień dla niektórych (dla mnie też) jest tyogodniem „oczekiwań” ;)
Jak się czujecie? Macie jakieś przeczucia? :)
Ja jak szłam do pracy to mi twarz zamarzła bo - 15 stopni. A teraz jest ładnie, zimno trochę ale ładnie, słońce świeci. :)
 
Cześc dziewczyny :)
Mam nadzieje,że jeszcze któraś z Was mnie pamięta. Nie zapomniałam o Was,czytam ciągle Wasze posty ale nie udzielam się bo trochę się dzieje w moim życiu.
Zmieniłam ginekologa bo dostałam namiar z polecenia, 8 kwietnia będę mieć drożność jajowodów,co podobno troszkę pomaga w zajściu.

Trzymam za wszystkie z Nas kciuki i wysyłam buziaki dla tych które już zobaczyły dwie kreski :) jestem na maksa zmotywowana dzieki temu lekarzowi!
Trochę Nas tu dużo i tylko niektóre dziewczyny kojarze, więc witam nowe staraczki :)

A czy drożność będziesz miała w znieczuleniu ogólnym? Też mnie to czeka.
 
Hej :)
Dziś rano powtarzałam bete.
Czytam te strony w jakim tempie powinna wzrastać że tylko miesza mi się w głowie.
Powiem Wam, ze jak już są dwie kreski to wcale nie jest łatwiej.
Teraz czekam aż beta będzie 1000 żeby ginekolog stwierdził, ze jajo się zagnieździło w macicy a nie w jajowodzie, potem czy jest pełne, czy puste. Same obawy ;(
Jak się okaże że to nie wzrost bety przez ciąże tylko przez nowotwór....
Byle dotrwać do 6 tygodnia!
Mam nadzieje, że wtedy się trochę uspokoję :)
Trzymam za Was kciuku kochane.
Żeby i Was wszystko potoczyło się zgodnie z waszymi marzeniami [emoji173]️[emoji173]️[emoji120]

Czytać internety to najgorsze co może być, zamiast się człowiek uspokoić to zawsze się jeszcze bardziej wszystkiego boi :) Wiem, bo niestety sama to robię :)
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1519653246-4d567522230d9e23-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Hej :)
Dziś rano powtarzałam bete.
Czytam te strony w jakim tempie powinna wzrastać że tylko miesza mi się w głowie.
Powiem Wam, ze jak już są dwie kreski to wcale nie jest łatwiej.
Teraz czekam aż beta będzie 1000 żeby ginekolog stwierdził, ze jajo się zagnieździło w macicy a nie w jajowodzie, potem czy jest pełne, czy puste. Same obawy ;(
Jak się okaże że to nie wzrost bety przez ciąże tylko przez nowotwór....
Byle dotrwać do 6 tygodnia!
Mam nadzieje, że wtedy się trochę uspokoję :)
Trzymam za Was kciuku kochane.
Żeby i Was wszystko potoczyło się zgodnie z waszymi marzeniami [emoji173]️[emoji173]️[emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1519653246-4d567522230d9e23-aaaaaa.jpeg
Rozumiem Cię z tymi obawami. Sama mam za sobą chyba z 6 badań bety, za każdym razem ogromny stres czy przyrasta, czy przyrost jest w normie. Ja też miałam obawy czy dobrze się zagniezdzi i czy to niepuste jajo plodowe. Jednak beta pięknie mi przyrastala i na ostatniej wizycie zobaczyłam serduszko. Nie stresuj się Tak, przede wszystkim nie czytaj zbyt dużo informacji z neta bo człowiek sam się potem nakręca niepotrzebnie. Lepiej nie stresować siebie i fasolki [emoji5]. Głowa do góry wszystko będzie dobrze.

Ps. Piękny przyrost bety [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry