reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja tez w tym cyklu jak i poprzednim bede stosowac testy owulacyjne.mierzyc temperatura i obserwacja sluz.choc u mnie wykres temperatur w poprzednim cyklu byla najbardziej wiarygody po duzym skoku rowno 14 dni przyszla miesiaczka.jak w zegarku.a testy tylko wskazuja ze moze ona wystapic.skok nastapil dopiero 4 dni po pozytywnym tescie owulacyjnym.wiadomo ze monitoring najlepszy ale nie kazdy ma mozliwosc.
 
reklama
Zamówiłam testy na owulacje przez internet i właśnie leżą w paczkomacie, czy te mrozy nie zaskodza im przez noc? Hmm

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zamówiłam testy na owulacje przez internet i właśnie leżą w paczkomacie, czy te mrozy nie zaskodza im przez noc? Hmm

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Trudno powiedzieć, na pewno jak będziesz robić test powinien mieć temp pokojową.
 
Jednak przyszła @ :frown:
@Migdalove proszę o zaktualizowanie tabelki.. 2 cykl, termin @ 29.03.2018.
Trochę mi smutno ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo :happy: postanowiłam wnieść trochę więcej ruchu i w czwartek idę na fitness - płaski brzuch + sztangi, a w piątek samoobrona :D 13 marca idę do ginekologa na cytologie :)
 
Jednak przyszła @ :frown:
@Migdalove proszę o zaktualizowanie tabelki.. 2 cykl, termin @ 29.03.2018.
Trochę mi smutno ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo :happy: postanowiłam wnieść trochę więcej ruchu i w czwartek idę na fitness - płaski brzuch + sztangi, a w piątek samoobrona :D 13 marca idę do ginekologa na cytologie :)
Przykro mi. Dobrze że masz plan, zajmiesz głowę to może pomoże to w staraniach [emoji5]. Chodzi mi o to że wyluzujesz [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jednak przyszła @ :frown:
@Migdalove proszę o zaktualizowanie tabelki.. 2 cykl, termin @ 29.03.2018.
Trochę mi smutno ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo :happy: postanowiłam wnieść trochę więcej ruchu i w czwartek idę na fitness - płaski brzuch + sztangi, a w piątek samoobrona :D 13 marca idę do ginekologa na cytologie :)
Przykro mi .fajny plan na aktywnosc.wiesz nastepny cykl bedzie nasz.trzymam kciuki
 
Początek 10 tygodnia 2 ciąży a już taki brzuch?
Możliwe? Czy raczej moje zwidy
Jak to.jest ?
 

Załączniki

  • 20180226_203540.jpg
    20180226_203540.jpg
    60 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Ooooo jacie ale brzusio.
A już myślałam że mam zwidy..

Cudowny brzuszek masz..
Ciekawe jaki mój będzie :)
Ja taki brzuch z synem miałam dopiero w 6 miesięcu. Jestem ogólnie szczupła, a po pierwszej ciąży mięśnie brzucha osłabione i tak nie trzymają zawartości ;) więc i szybciej widać ;) także nic dziwnego że i Tobie już wyskakuje :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry