reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Spoko ja w pierwszej ciąży jak zaszłam w 13cs to koniec końców popłakałam się z przerażenia! Teraz w 3cs mi ręce roztelepalo jak drugą bladą kreskę zobaczyłam [emoji23] także to standard takie pomieszane uczucia

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
A cieszyć się możesz już jak dla mnie spokojnie. Ja miałam jeszcze bledszą drugą kreskę w tej ciąży :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Spoko ja w pierwszej ciąży jak zaszłam w 13cs to koniec końców popłakałam się z przerażenia! Teraz w 3cs mi ręce roztelepalo jak drugą bladą kreskę zobaczyłam [emoji23] także to standard takie pomieszane uczucia

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

na szczęście istnieją takie miejsca jak to gdzie można liczyć na wsparcie ❤
 
a my tylko w tym miesiacu 2 razy w plodnych dniach wiec wiele sobie nie obiecuje.. i testow tez robic tym razem niechce dopiero jak mi sie spozni @
Dwa razy czasem wystarczą :) my niby od okresu co 2 dni. Ale potem przerwa dwa dni. I trzeciego i czwartego dnia [emoji177][emoji177] i się udało. Dlatego wcześniejszych przytulnek nie liczę bo były za wcześnie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja juz po badaniu jestem[emoji5] Lekarz powiedzial, ze mam mlode jajniki i mam sie nie martwic[emoji4] Dostalam Clostilbegyt i Duphaston na stymulacje [emoji4]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] zajebioza [emoji106] jescze zdążysz trójkę urodzić! [emoji16]
 
[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] zajebioza [emoji106] jescze zdążysz trójkę urodzić! [emoji16]
Hehe...smial sie ze mnie jak mu powiedzialam, ze boje sie menopauzy[emoji23] Jedyne co mnie martwi to ze dopiero od przyszlego cyku zaczne brac te leki no ale co robic, w tym tylko duphaston zapodam od 16 dnia[emoji5]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry