reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hehe...smial sie ze mnie jak mu powiedzialam, ze boje sie menopauzy[emoji23] Jedyne co mnie martwi to ze dopiero od przyszlego cyku zaczne brac te leki no ale co robic, w tym tylko duphaston zapodam od 16 dnia[emoji5]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A no i okazalo sie, ze grzyba mam i dostalam globulki ale mozna po nich normalnie ten teges...w szoku troche jestem bo nic mnie nie pieklo ani jakis uplawow tez nie mialam...[emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehe...smial sie ze mnie jak mu powiedzialam, ze boje sie menopauzy[emoji23] Jedyne co mnie martwi to ze dopiero od przyszlego cyku zaczne brac te leki no ale co robic, w tym tylko duphaston zapodam od 16 dnia[emoji5]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

A nie myślałaś żeby męża tez wysłać na badanie nasienia? Tak na wszelki wypadek :)
 
Dzień dobry w 2dc! Moja apka się podniosła i wreszcie rozplanowała mi cykle do lipca i jak w mordę strzelił na czerwcową wycieczkę wypada mi @!
Więc plan jest taki:
1. Za 4 cykle, w tym rozpoczynającym 15 maja wracam do gry.
2. Na wycieczce robię test i oznajmiam Wam, że 2 kreseczki!
3. Wszystko przebiega bez komplikacji.
4. 20 lutego 2019 przychodzi na świat Czarek lub Marcelinka!

Postanowione! Zmian nie przyjmuję.

A dzisiaj śniło mi się, że już teraz zobaczyłam 2 grube krechy i się trochę zmartwiłam. Przez najbliższe miesiące jedyną antykoncepcję, jaką planujemy stosować, to omijanie dni płodnych. Łohoho!.. W liceum sama siebie bym wyśmiała. Dlatego będą mi się śnić takie "koszmarki". No ale drodzy Państwo - na dwa jajowody udało się za 7 razem. Teraz na jeden? Chyba nie potrzeba antykoncepcji. :D

Elo!
Już pisałam że to tak nie jest łatwo zaliczyć brak jajowodu do antykoncepcji. Mój lekarz ma pacjentkę którą nie ma jajnika po jednej i jajowodu po drugiej stronie i ma dwójkę dzieci. Ale plan masz zaje....ty. Oby tylko cykle wróciły Ci do regularności po takiej checy.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Ja juz po badaniu jestem[emoji5] Lekarz powiedzial, ze mam mlode jajniki i mam sie nie martwic[emoji4] Dostalam Clostilbegyt i Duphaston na stymulacje [emoji4]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeeeeeeee!
Już jedna ma narkotyki teraz czekamy na resztę ! [emoji23][emoji23] mi może w pn tez coś przepisze [emoji3][emoji3][emoji3]

Widzisz ! Żadna stara dupa tylko młoda hot przyszła mamuśka !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no i okazalo sie, ze grzyba mam i dostalam globulki ale mozna po nich normalnie ten teges...w szoku troche jestem bo nic mnie nie pieklo ani jakis uplawow tez nie mialam...[emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A wiesz ja teraz miałam przed zajściem i też dostałam globulki i od razu zaszłam. I moje dwie koleżanki też po tych globulkach. Może zbieg okoliczności lub nie ale się udało.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Dziewczyny czy tutaj coś jest czy mam zwidy.. Zdjęcia z różnym światłem..
Oszaleje za chwilę, albo do momentu powtórzenia testu no chyba, ze okres mnie uprzedzi :(
Druga krecha jak w morde strzelił!!!![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji3]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry