reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

My praktycznie codziennie albo co dwa dni;p buahahha

W pierwszym trymestrze wg nie miałam ochoty i prawda taka że trochę zaniedbałam swojego męża chociaż on to doskonałe rozumiał. Że ale się czuję ale mi jakoś przykro z tego powodu było. Teraz w sumie odzyskałam libido a pani doktor nie widzi przeciwskazania jak na 20 tydz szyjkę mam 4.5 cm to stwierdziła że piękna.

16udqqmzazbcxcef.png
Zazdroszczę Ci tego na prawdę.. Mnie sie po prostu nie chce :( to jest okropne

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Zazdroszczę Ci tego na prawdę.. Mnie sie po prostu nie chce :( to jest okropne

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Mnie też się nie chciało. Ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Poki co korzystamy ile się da. Cholera wie jak będzie końcem ciąży. Za niedługo mąż zacznie jeździć w delegacje. Później conajmniej 6 tyg przerwy w połogu więc współczuję mojjemu mężowi

16udqqmzazbcxcef.png
 
Dzień dobry w 2dc! Moja apka się podniosła i wreszcie rozplanowała mi cykle do lipca i jak w mordę strzelił na czerwcową wycieczkę wypada mi @!
Więc plan jest taki:
1. Za 4 cykle, w tym rozpoczynającym 15 maja wracam do gry.
2. Na wycieczce robię test i oznajmiam Wam, że 2 kreseczki!
3. Wszystko przebiega bez komplikacji.
4. 20 lutego 2019 przychodzi na świat Czarek lub Marcelinka!

Postanowione! Zmian nie przyjmuję.

A dzisiaj śniło mi się, że już teraz zobaczyłam 2 grube krechy i się trochę zmartwiłam. Przez najbliższe miesiące jedyną antykoncepcję, jaką planujemy stosować, to omijanie dni płodnych. Łohoho!.. W liceum sama siebie bym wyśmiała. Dlatego będą mi się śnić takie "koszmarki". No ale drodzy Państwo - na dwa jajowody udało się za 7 razem. Teraz na jeden? Chyba nie potrzeba antykoncepcji. :D

Elo!
 
Piona! Moj walczył wczoraj o 3 ale sie nie udalo.
Choc od rana juz mi smeci bp ma urlop, śniadanko do lozka i banan na twarzy "kochanie, wiesz ze dzisiaj mamy 1 dzień miesiąca? Zbieramy nowe serduszka" [emoji23]
Ja tam sie o nic nie boję ale mam meeega niskie libido i lenia.
Na początku miesiąca sie kochalismy i nie bylo to dla mbie zbyt komfortowe, cos mnie pobolewalo i sobie odpuscilismy. Drigi raz bylo fajnie no i tak miesiąc minął[emoji23] Boże jak ten mój ze mna wytrzymuje to ja nie wiem :( ale obiecalam sobie, ze w tym msc juz go tak nie zaniedbam bo styczen byl wybitnie ubogi [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Dobry jest z tym zbieraniem serduszek, niby seks jest dobry w ciąży bo mięśnie rozluznia i lepsze samopoczucie ale jakoś nie mogę się uwolnić od obawy ze może coś zaszkodzić ah biedny ten mój ukochany
 
Dobry jest z tym zbieraniem serduszek, niby seks jest dobry w ciąży bo mięśnie rozluznia i lepsze samopoczucie ale jakoś nie mogę się uwolnić od obawy ze może coś zaszkodzić ah biedny ten mój ukochany
Jeśli lekarz nie zabronil to działajcie.
Moj tu skacze kolo mnie i w końcu wydeptal-masażem mnie przekupił [emoji23]
Jest pierwsze [emoji173][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] dobre rozpoczęcie miesiaca [emoji23][emoji23][emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dziewczyny czy tutaj coś jest czy mam zwidy.. Zdjęcia z różnym światłem..
Oszaleje za chwilę, albo do momentu powtórzenia testu no chyba, ze okres mnie uprzedzi :(
 

Załączniki

  • 20180201_110119.jpg
    20180201_110119.jpg
    958,5 KB · Wyświetleń: 119
  • 20180201_110200.jpg
    20180201_110200.jpg
    800,8 KB · Wyświetleń: 121
Próbuje się nie cieszyć ale jakoś mi to nie wychodzi. Prawie co miesiąc myslalam, ze się uda i zawsze było rozczarowanie, wiecie jak to w oczekiwaniu na testowanie każda z nas myśli, ze ma juz wszystkie możliwe objawy a tu taka niespodzianka
 
reklama
Próbuje się nie cieszyć ale jakoś mi to nie wychodzi. Prawie co miesiąc myslalam, ze się uda i zawsze było rozczarowanie, wiecie jak to w oczekiwaniu na testowanie każda z nas myśli, ze ma juz wszystkie możliwe objawy a tu taka niespodzianka
Spoko ja w pierwszej ciąży jak zaszłam w 13cs to koniec końców popłakałam się z przerażenia! Teraz w 3cs mi ręce roztelepalo jak drugą bladą kreskę zobaczyłam [emoji23] także to standard takie pomieszane uczucia

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry