reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mam ten sam problem [emoji23] ogólnie ja gotuję, a mój przyprawia. Inaczej szału nie ma :D bo zawsze albo za mało soli, albo za bardzo pikante...
I nas było podobnie Stary przychodził z pracy a ja do niego ze zupa musi zreanimowac bo jest bez smaku teraz już mi lepiej idzie. Nie umiem tylko małych ilości robić tylko wielki gar ale jak nie zjadamy to do wora i mroze i jest elegancko dziś była pomidorową wczorajsza też lepiej smakowała niż 1 dnia,,przezarla sie"
 
reklama
Nie umiem zdjęcia wstawić
1515517263-01fae14a6fe92a8c-aaaaaa.png


W aplikacji masz takie coś. Tam, gdzie zaznaczone na pomarańczowo to dodajesz zdjęcie, które robisz od razu. To na czarno, to wyszukujesz z galerii swojej :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi właśnie weszła domowa zapiekanka z pieczarkami, szynką i serem i dwie kanapki z ciemnego pieczywa z Almette z szynką i pomidorem [emoji23][emoji23][emoji3][emoji3][emoji3] w końcu jestem szczęśliwa że pojedzona od tygodnia czasu :D

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry