reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny wlasnie tak myśle. Teraz wykryto ten torbiel wiec terminu na wrzesien nie bede miec a potem musze brac tabletki anty przez miesiac to pazdziernik tez nie wyjdzie. A co dalej to dopiero sie dowiem na wizycie. Ah i dolek mnie dopadl:(

dqpr3e5e7ell0w0u.png

A co za różnica! Nie wyjdzie wrzesień i październik to wyjdzie grudzień albo styczeń! Nie smutasiaj! Miesiąc w ta czy w tą, gorzej jakby to lata trwało także cyce do przodu i sprostać sytuacji a nie histeryzować mi tu [emoji6][emoji6][emoji8]
 
reklama
Kurde pobolewa mnie i przestaje podbrzusze z lewej strony. Tzn może nie pobolewa, ale czuje rozpieranie, skurcze delikatne, trochę jak na @, trochę jak na owu. I tak jakby pęcherz mnie pobolewał. Wieczorami latam sikać co chwilę. Dziś dopiero 9dc, więc ja się pytam o co kaman?

...marzenia mają wielką moc...
 
Dziewczyny wlasnie tak myśle. Teraz wykryto ten torbiel wiec terminu na wrzesien nie bede miec a potem musze brac tabletki anty przez miesiac to pazdziernik tez nie wyjdzie. A co dalej to dopiero sie dowiem na wizycie. Ah i dolek mnie dopadl:(

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Życie jest niesprawiedliwe, ktos kto bardzo chce nie moze a inne wyrzucaja swoje nowo narodzone dzieci przez okno lub usuwaja :/ dobrze ze tu wspolnie mozemy sie wspierac :)
 
Kurde pobolewa mnie i przestaje podbrzusze z lewej strony. Tzn może nie pobolewa, ale czuje rozpieranie, skurcze delikatne, trochę jak na @, trochę jak na owu. I tak jakby pęcherz mnie pobolewał. Wieczorami latam sikać co chwilę. Dziś dopiero 9dc, więc ja się pytam o co kaman?

...marzenia mają wielką moc...
Te same objawy co u mnie. Testuj. Mi przy takich objawach test już pozytywny wyszedł. Bladzioch ale pozytywny

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Witam w 12 dc od soboty dzielnie dzialamy bo owu byla chyba wczoraj ale mam plan szalec jeszcze dzis i jutro chyba, ze chlop mi padnie[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry