reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja tak miałam na początku :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Ufff dobrze słyszeć bo zaczęłam się trochę bać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie pierwsze tygodnie tak do 10 myślę były najbardziej uciążliwe jeśli chodzi o podbrzusze
Jak już macice bylo widać ze spuchnieta to przeszło:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
Kurde to ja czułam tylko na początku. Przy zagnieżdżaniu. Później już nie. Ale z synem w pierwszej ciąży dłużej czułam z tego co pamiętam. Teraz już druga ciąża to organizm też trochę już 'przyzwyczajony' do takich zmian

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny wlasnie tak myśle. Teraz wykryto ten torbiel wiec terminu na wrzesien nie bede miec a potem musze brac tabletki anty przez miesiac to pazdziernik tez nie wyjdzie. A co dalej to dopiero sie dowiem na wizycie. Ah i dolek mnie dopadl:(

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Przykro mi [emoji17] ale już niebawem będziesz tulić swoje śliczne, małe, różowe, pachnące, słodkie bobo. Jak my wszystkie z reszta [emoji6][emoji256][emoji123]
[emoji173] dzięki Kochana, liczę na to bardzo. Ten rok musi być przełomowy. [emoji110] Dla nas wszystkich tutaj!

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry