reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

10 lat ma. Ale sporo rzeczy w zzyciu widziala ktore doroslego czlowieka by przygnebily i do psychologa musimy chodzic. Powoli juz na prosta wychodzimy i zaczyna byc juz coraz bardziej samodzielna. A teksty to ma masakryczne co niektóre hehe....
Też czasami oglądam zdjęcia i filmiki z wczesnego niemowlaka i jak się chodzić uczyła, pierwsze słowa itp.....za szybko to się wszystko dzieje :-)

Co do kwiatów to kilka doniczkowych mamy, ale przeważają nam kaktusy

Bedzie dobrze. Napewno!
Kaktusy mialam ..pelno w domu rodzinnym
Mimo pracochlonnosci ten okres niemowlecy i potem dawal mi duzo radosci..
Nic nie trwa wiecznie ...
 
reklama
Czesc dziewczyny. Czytam Was na bierzaco ale mam ostatnio malo czasu do pisania.

Gratuluje dziewczynom ktore wreszcie zobaczyly 2kreseczki. Mam nadzieje ze wkrotce każda z nas bedzie miala to szczęście.

Pisaliscie o hobby a ostatnio o kwiatach. Ja zawsze mialam kiepska reke do czasu az mam swoje mieszkanko . teraz na kaŻdym kroku kwiatki. Maz ma dosyc. Od wczoraj przybylo dodatkowo 5 wrzosow. Uwielbiam je.
Powiem wam ze tez chxialabym przestac o tym myslec ale nie zawsze sie da. Zwlaszcza gdy cos zaboli zemdli raz przypadkie. Czy cokolwiek innego co mozna skojarzyc z ciążą.
 
10 lat ma. Ale sporo rzeczy w zzyciu widziala ktore doroslego czlowieka by przygnebily i do psychologa musimy chodzic. Powoli juz na prosta wychodzimy i zaczyna byc juz coraz bardziej samodzielna. A teksty to ma masakryczne co niektóre hehe....
Też czasami oglądam zdjęcia i filmiki z wczesnego niemowlaka i jak się chodzić uczyła, pierwsze słowa itp.....za szybko to się wszystko dzieje :-)

Co do kwiatów to kilka doniczkowych mamy, ale przeważają nam kaktusy


Mialam jednego kaktusa a że uwielbiam kwiaty ktore lubia podlewanie to go niestety wykonczylam.
 
Czesc dziewczyny. Czytam Was na bierzaco ale mam ostatnio malo czasu do pisania.

Gratuluje dziewczynom ktore wreszcie zobaczyly 2kreseczki. Mam nadzieje ze wkrotce każda z nas bedzie miala to szczęście.

Pisaliscie o hobby a ostatnio o kwiatach. Ja zawsze mialam kiepska reke do czasu az mam swoje mieszkanko . teraz na kaŻdym kroku kwiatki. Maz ma dosyc. Od wczoraj przybylo dodatkowo 5 wrzosow. Uwielbiam je.
Powiem wam ze tez chxialabym przestac o tym myslec ale nie zawsze sie da. Zwlaszcza gdy cos zaboli zemdli raz przypadkie. Czy cokolwiek innego co mozna skojarzyc z ciążą.
Też na początku wszystko kojarzyło mi się z ciążą, tak że doskonale Cię rozumiem. W tej chwili jedynie co mam gorszy nastrój jak @ przychodzi to w pierwszy dzien jest ze mna kiepsko. Juz nawet dziewczyny w pracy nie pytaja co mi jest bo wiedzą. A mdli mnie dość często czy tam ból żołądka czy zgaga, ale ja to akurat mam stwierdzoną nerwicę żołądka spowodowaną wieloletnim stresem.
 
Czesc dziewczyny. Czytam Was na bierzaco ale mam ostatnio malo czasu do pisania.

Gratuluje dziewczynom ktore wreszcie zobaczyly 2kreseczki. Mam nadzieje ze wkrotce każda z nas bedzie miala to szczęście.

Pisaliscie o hobby a ostatnio o kwiatach. Ja zawsze mialam kiepska reke do czasu az mam swoje mieszkanko . teraz na kaŻdym kroku kwiatki. Maz ma dosyc. Od wczoraj przybylo dodatkowo 5 wrzosow. Uwielbiam je.
Powiem wam ze tez chxialabym przestac o tym myslec ale nie zawsze sie da. Zwlaszcza gdy cos zaboli zemdli raz przypadkie. Czy cokolwiek innego co mozna skojarzyc z ciążą.
Też na początku wszystko kojarzyło mi się z ciążą, tak że doskonale Cię rozumiem. W tej chwili jedynie co mam gorszy nastrój jak @ przychodzi to w pierwszy dzien jest ze mna kiepsko. Juz nawet dziewczyny w pracy nie pytaja co mi jest bo wiedzą. A mdli mnie dość często czy tam ból żołądka czy zgaga, ale ja to akurat mam stwierdzoną nerwicę żołądka spowodowaną wieloletnim stresem.
 
Też na początku wszystko kojarzyło mi się z ciążą, tak że doskonale Cię rozumiem. W tej chwili jedynie co mam gorszy nastrój jak @ przychodzi to w pierwszy dzien jest ze mna kiepsko. Juz nawet dziewczyny w pracy nie pytaja co mi jest bo wiedzą. A mdli mnie dość często czy tam ból żołądka czy zgaga, ale ja to akurat mam stwierdzoną nerwicę żołądka spowodowaną wieloletnim stresem.

Moze i ja mam ta nerwice żołądka. Żołądek mam w kiepskim stanie plus czeste problem i zgaga nie zniesienie.

Zaczelismy z mezem remont. Postanowilismy wyprowadzic dziecko z pokoju. Stopniowo wiele z tym bedzie pracy. A dzis to koszmar. Robiac przetwory z nieuwagi walnelam brzuchem w krawedz barierki. Boli jak cholera. A na dodatek moj synek cierpi na kolano. Nie wiemy co mu jest
 
Ja musialam w zeszlym roku przejsc przez bardzo "przyjemną" gastroskopię. Nigdy więcej :/ tylko stan zapalny błony śluzowej a miałaam objawy typowo wrzodowe. Teraz juz się z wami żegnam, bo wychodzę na tramwaj za chwilę na nockę. Tak że dziewczyny dobrej nocy wam życzę :-)
 
A powiedzcie dziewczyny czy po przytulankach mialyscie sluz pomieszany z rozowym kolorem? Bo zauwazylam to dzis po sexiku,mąz byl delikatny to nie mysle ze on cos tam uszkodzil:huh:
 
A powiedzcie dziewczyny czy po przytulankach mialyscie sluz pomieszany z rozowym kolorem? Bo zauwazylam to dzis po sexiku,mąz byl delikatny to nie mysle ze on cos tam uszkodzil:huh:

To znalazlam.zalaczam..tez tak mialam 1 dzien
A który to dzien cyklu u Ciebie?
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-09-02-12-19-51.png
    Screenshot_2017-09-02-12-19-51.png
    110,7 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry