reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1500891137-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkich
Jesten tu nowa i z miłą chęcią opisze moja historie.
Dwa lata temu po prawie rocznej przerwid od @ stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i wysoki poziom prolaktyny. Pierwszy endo mimo że zgłosiłam sie tylko ze złymi wynikami prolaktyny a dobrymi tsh podał leki na tsh. Przez co moja tarczyca szalala i miałam kołatania serca. Po zmianie lekarza dostałam bromergon na wywołanie @. W końcu sie pojawiła ale tsh nadal nie było w normie tak samo jak i prl.
Ale po 2 miesiacach brania bromergonu @ miałam regularnie co miesiac przez okres 8 miesięcy. Niestety prl wysoka i lekarz endo stwierdził że jeśli mam regularnie @ to podwyższone 5 krotnie prl oznacza że mam prolaktynomie..
Mam 30 lat niedługo. Proby zajścia w ciąże z moim B nie daja rezultatu. Do wczoraj miałam nadzieje że to już bedzie dzidzia bo ponad 12 dni mi sie @ spóźniał. Zrobiłam test.. ale jedna kreska.
Nie wiem już co robić.
Jestem załamana :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich
Jesten tu nowa i z miłą chęcią opisze moja historie.
Dwa lata temu po prawie rocznej przerwid od @ stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i wysoki poziom prolaktyny. Pierwszy endo mimo że zgłosiłam sie tylko ze złymi wynikami prolaktyny a dobrymi tsh podał leki na tsh. Przez co moja tarczyca szalala i miałam kołatania serca. Po zmianie lekarza dostałam bromergon na wywołanie @. W końcu sie pojawiła ale tsh nadal nie było w normie tak samo jak i prl.
Ale po 2 miesiacach brania bromergonu @ miałam regularnie co miesiac przez okres 8 miesięcy. Niestety prl wysoka i lekarz endo stwierdził że jeśli mam regularnie @ to podwyższone 5 krotnie prl oznacza że mam prolaktynomie..
Mam 30 lat niedługo. Proby zajścia w ciąże z moim B nie daja rezultatu. Do wczoraj miałam nadzieje że to już bedzie dzidzia bo ponad 12 dni mi sie @ spóźniał. Zrobiłam test.. ale jedna kreska.
Nie wiem już co robić.
Jestem załamana :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystkie hormony zbadane? Jakie teraz tsh? Ile się staracie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich
Jesten tu nowa i z miłą chęcią opisze moja historie.
Dwa lata temu po prawie rocznej przerwid od @ stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i wysoki poziom prolaktyny. Pierwszy endo mimo że zgłosiłam sie tylko ze złymi wynikami prolaktyny a dobrymi tsh podał leki na tsh. Przez co moja tarczyca szalala i miałam kołatania serca. Po zmianie lekarza dostałam bromergon na wywołanie @. W końcu sie pojawiła ale tsh nadal nie było w normie tak samo jak i prl.
Ale po 2 miesiacach brania bromergonu @ miałam regularnie co miesiac przez okres 8 miesięcy. Niestety prl wysoka i lekarz endo stwierdził że jeśli mam regularnie @ to podwyższone 5 krotnie prl oznacza że mam prolaktynomie..
Mam 30 lat niedługo. Proby zajścia w ciąże z moim B nie daja rezultatu. Do wczoraj miałam nadzieje że to już bedzie dzidzia bo ponad 12 dni mi sie @ spóźniał. Zrobiłam test.. ale jedna kreska.
Nie wiem już co robić.
Jestem załamana :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj
Może spróbuj iść do innego lekarza , bo lekarz lekarzowi nierówny


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Odwiedziłam wszystkich z polecenia i tak wychodzi że nic nie wychodzi :( u gina nie byłam juz ponad rok bo moja jest do dupy.. za przeproszeniem. Nie moge znalesć dobrego :( co do kreseczki to niestety nie :( tylko jedna

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim :)
Byłam "staraczką" kilka ładnych lat temu i od tego czasu wiele się u mnie pozmieniało... Poroniłam, rozwiodłam się... ale układam sobie życie na nowo :) W końcu jestem szczęśliwa! Do pełni szczęścia brakuje mi tylko dzidziusia i ślubu z ukochanym partnerem :) Jesteśmy razem już ponad 4 lata i zdecydowaliśmy się na dziecko :) To nasze "pierwsze podejście" :D Od płodnych dni mija prawie tydzień a ja już nie wytrzymałam i zrobiłam test- oczywiście negatywny ale tłumaczę sobie że za wcześnie jeszcze:p Tylko wiecie co, do zrobienia testu skloniło mnie to, że od 2 dni bolą mnie piersi i są takie nabrzmiałe i mam wrażenie że coraz bardziej a do okresu jeszcze daleko. Podzielcie się czy któraś z Was też tak miała? Bo już się boję czy to nie ciąża urojona :p
 
Cześć wszystkim :)
Byłam "staraczką" kilka ładnych lat temu i od tego czasu wiele się u mnie pozmieniało... Poroniłam, rozwiodłam się... ale układam sobie życie na nowo :) W końcu jestem szczęśliwa! Do pełni szczęścia brakuje mi tylko dzidziusia i ślubu z ukochanym partnerem :) Jesteśmy razem już ponad 4 lata i zdecydowaliśmy się na dziecko :) To nasze "pierwsze podejście" :D Od płodnych dni mija prawie tydzień a ja już nie wytrzymałam i zrobiłam test- oczywiście negatywny ale tłumaczę sobie że za wcześnie jeszcze:p Tylko wiecie co, do zrobienia testu skloniło mnie to, że od 2 dni bolą mnie piersi i są takie nabrzmiałe i mam wrażenie że coraz bardziej a do okresu jeszcze daleko. Podzielcie się czy któraś z Was też tak miała? Bo już się boję czy to nie ciąża urojona :p
Ja nabrzmiale raczej przed @, w ciąży za to bardzo piekły mnie sutki, jakby paliły ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim :)
Byłam "staraczką" kilka ładnych lat temu i od tego czasu wiele się u mnie pozmieniało... Poroniłam, rozwiodłam się... ale układam sobie życie na nowo :) W końcu jestem szczęśliwa! Do pełni szczęścia brakuje mi tylko dzidziusia i ślubu z ukochanym partnerem :) Jesteśmy razem już ponad 4 lata i zdecydowaliśmy się na dziecko :) To nasze "pierwsze podejście" :D Od płodnych dni mija prawie tydzień a ja już nie wytrzymałam i zrobiłam test- oczywiście negatywny ale tłumaczę sobie że za wcześnie jeszcze:p Tylko wiecie co, do zrobienia testu skloniło mnie to, że od 2 dni bolą mnie piersi i są takie nabrzmiałe i mam wrażenie że coraz bardziej a do okresu jeszcze daleko. Podzielcie się czy któraś z Was też tak miała? Bo już się boję czy to nie ciąża urojona :p

Najlepsze jest to, że każda ma inne objawy. A na etapie staraczkowym to wszystko może byc objawem nawet schodząca z nosa skóra [emoji6]
Trzymam kciuki aby przeczucie Cię nie myliło [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry