reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana suwaczek widocznie został jeszcze po straconej ciąży w lutym :) Kochana brałam clo tylko jeden cykl i udało się :) dodam,że nie miałam monitorowania cyklu bo clo dostaliśmy od koleżanki :) też nic nie czułam oprócz momentu zagniezdzania :) teraz już 10 tc za mną :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

No teraz wreszcie kumam ;) to super ze udalo ci sie za pierwszy razem, swoja droga odwazna jestes brac to na wlasna reke, a wiesz juz czy ciaza pojedyncza?
 
reklama
Witam, czy mogę prosić o interpretację kiedy nastąpiła owulacja na podstawie temperatury, bo wykonany test owulacyjny mógł być nierzetelny. Ponadto czy obecna temperatura moze świadczyć o ciąży, bo objawów okresu brak, a cykle mam 40 dniowe.
7439322400_1500817435.png
Owu 29/30 dc, temp. Póki co w górze, ale dopiero 9dpo także dopiero za jakieś 4/5 dni można stwierdzić...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie,to szybko ci sie udalo, a dlugo sie starasz bo ja ponad 2 lata ;(
U mnie 7 cykl był szczęśliwy. Wcześniej prawdopodobnie pęcherzyki same nie pękały. Kilka dziewczyn ze staraczek zaszło na clo, więc jest szansa. Nie trać nadziei [emoji11] Ten szczęśliwy cykl to był już na małym luziku, bo lekarz stwierdził, że jak się nie uda to robimy hsg, a mężuś badania nasienia, więc już mieliśmy dalszy plan działania. No i wyjechaliśmy wtedy nad morze, więc może zmiana klimatu też zadziałała [emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Ty zaszlas po Clo, w ktorym cyklu???
82doe6ydbajxg4q2.png

Mam pco, brałam 2x1 tabletce
Zaszłam w pierwszym cyklu
Odnośnie zagnieżdżenia poczułam silne szarpnięcia w lewym jajniku:/
Dwa dni po tym był bladzioszek bladzioszka


U Doci właśnie mówiłam, ze niekiedy zagnieżdżenie można odczuć i faktycznie . Odczuła szarpanie tak jak ja [emoji173]️:)


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
dziś rano zrobiłam test 29dc dzień przed terminem @, jest bardzo jasniutka druga kreska.Jutro powtórzę z innej firmy.
1500701821-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro na pewno ściemnieje [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
U mnie 7 cykl był szczęśliwy. Wcześniej prawdopodobnie pęcherzyki same nie pękały. Kilka dziewczyn ze staraczek zaszło na clo, więc jest szansa. Nie trać nadziei [emoji11] Ten szczęśliwy cykl to był już na małym luziku, bo lekarz stwierdził, że jak się nie uda to robimy hsg, a mężuś badania nasienia, więc już mieliśmy dalszy plan działania. No i wyjechaliśmy wtedy nad morze, więc może zmiana klimatu też zadziałała [emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyn dajecie nadzieje. U mnie cykl z ovitrelle i miovarian. Jesli sie nie udalo to mam miec 2 cykle z clo i jesli nadal nic badanie nasienia meza i jesli to bedzie ok to droznosc jajowodow. Mam nadzieje ze jednak sie uda.
Narazie musze czekac jeszcze z tydzien do terminu @ chociaz marzy mi sie zeby nie przyszla to nie chce robic sobie nadziei. Po ovitrelle bol piersi okropny no i jakies klucia q podbrzuszu sie zdarzaja... albo to moja wyobraznia. Jednak powiem ze tyle sluzu co w tym cyklu to nie pamietam kiedy mialam no i bol krzyza ale czy to zasluga ovitrelle czy inofolicu to nie wiem. Lekarz kazal mi zamiast inofolicu pic teraz miovarian bo niby ma lepszy sklad.
 
reklama
Do góry