reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No niestety, może pod koniec III coś się uda zdziałać.... :)
A z Mężem nie mam problemu, kilka razy próbowaliśmy, ale chyba za mocno to na mnie działa i brzuch mi się spina, więc wole nie ryzykować.... On ogólnie jest taki, że nie myśli o tym i jest spoko.. Ale czasem jak go najdzie to masakra .... :p
Ja nie chce zle wrozyc, ale u nas sex 10 dni przed terminem skończył się porodem. Takze chyba musicie czekac, albo przed samym terminem ;).
 
reklama
Parsknęłam śmiechem do siebie...przypominam, że w pracy jestem [emoji23] nie mogę Was czytać w pracy [emoji23] w mojej klatce np. mieszkają sami starsi ludzie, może 5 młodych na krzyż, a jak w innych blokach to nie wiem [emoji12]



:(



To się nazywa determinacja [emoji23] piątka! Powodzenia [emoji2]



Kuźwa, wszystkie poza domem, a ja to niemalże jak dziewica w takich sprawach [emoji33] stół, pralka, te sprawy to akurat norma. Szkoda, że teraz stołu nie mamy :( ale do nowego mieszkania już kupiliśmy :)



Ja to się w aucie zaplodniłam [emoji33]



Hahaha [emoji23] trzeba było prawdę powiedzieć [emoji23]



WHY?!



O jak pięknie :)



Gratuluję!!



Nawet w drugim trymestrze? A mąż jak? Pomagasz mu się rozładować? ;)



Oglądałam!! Dlatego ja się boję na łonie natury :o ja mam fobie jeśli chodzi o każde robactwo, boję się jak cholera, głupie to, ale nic nie poradzę...



Nasz majsterkowicz :)



Nie przemeczaj się za bardzo :)



My wczoraj też na szybko wieczorem, ale dzisiaj znowu mi się chce, 3 dzień z rzędu... I zrobiłaś mi ochotę na kawę jak.codzień ;)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No oczywiście później i tak wyszło na jaw [emoji14] bo gadka o tym, że nad morzem chyba inne powietrze bo bardziej jeść i seksic się chce, no i, że w 4 w przyczepie ciężko... i powiedziałam że zawsze też z lasu skorzystać mogą [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Agatusia1 dzięki za przypomnienie bo dziś właśnie miałam dzwonić do gin się umówić ale w tym pędzie to zapominam,
Dzwoniłam i mam wizytę 05.06 na 16 30 tylko lipa bo ja od rana będę na zawodach z pierwszej pomocy a potem mam radę :/ muszę coś wymyślić żeby się z.niej wykręcić :(

Od razu zapytałam o wyniki cytologi i mówi że trzeba będzie jakieś leczenie wprowadzić :( nie wiem o co kaman, Powiedziała że na wizycie wszystko powiedzą, i że mam zrobić badania krwi HIV, HCV, TSH, IGG, IGM



Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Te badania to normalne :)
A co do cpr to może stan zapalny i chce coś wprowadzić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin ja się robaków generalnie nie boję, ale kleszcze u mnie wzbudzają panikę. Cała rodzina już ze mnie rypie. Kiedyś tam dawno temu rozglądaliśmy się za jakąś działką pod ewentualny dom, to jak było za blisko lasu to mówiłam, że nie bo kleszcze. I ciągle każdy krzak to dla mnie stanowi śmiertelne zagrożenie w postaci czyhających kleszczy.
 
Hey dziewczyny. My dziś mieliśmy z moim m ubaw bo postanowiliśmy "poprawić" po wczorajszej inseminacji i w domu na dole w pokoju na stojąco przy łóżku i oczywiście co? Jak u nas cicho i spokojnie to sąsiadka akurat z psem szła, potem to tak krzyczałam, że psy przybiegły pod pokój (na szczęście zamknięty) i się zaczęły dobijać i szczekać jak oszalałe bo myślały, że mi się krzywda dzieje... no serio zero warunków do płodzenia ;)

@Agatusia1 dzięki za przypomnienie bo dziś właśnie miałam dzwonić do gin się umówić ale w tym pędzie to zapominam,
Dzwoniłam i mam wizytę 05.06 na 16 30 tylko lipa bo ja od rana będę na zawodach z pierwszej pomocy a potem mam radę :/ muszę coś wymyślić żeby się z.niej wykręcić :(

Od razu zapytałam o wyniki cytologi i mówi że trzeba będzie jakieś leczenie wprowadzić :( nie wiem o co kaman, Powiedziała że na wizycie wszystko powiedzą, i że mam zrobić badania krwi HIV, HCV, TSH, IGG, IGM



Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Czasami przy cytologii wychodzi, że ma się jakiś stan zapalny czy bakterie i wtedy trzeba brać leki ale to nic groźnego zazwyczaj nie jest.

Dzień dobry dziewczyny, wyskakuje na chwilę z krzaków. @Lanvin, proszę o zmianę w tabelce. Następna @ 2.07, dzieki.
To teraz pójdę sobie trochę poplakac

Przykro mu :( Jak ja nie znoszę takich wieści :( Trzymaj się kochana wiem co przeżywasz :(
 
Ładne krechy, gratulacje

Głowa do góry. U nas tez byl zakaz od 12tc.
@Flower masz ze sobą zawsze nospe?? Ja zawsze przed spacerem brałam bo miałam skurcze. A z psem na siku trzeba było iść.
@Paraplu dawaj do mnie na remont :)
@Flower będzie dobrze. Pewnie jakiś mały stan zapalny się zrobil. Mi gin bez wizyty odrazu wypisuje recepte. Głupio, ze dopiero za tydzień leki dostaniesz.

Dziewczyny wczoraj wieczorem wzięłam pol tabletki parlodel i rano upadlam tak mi sie w głowie kręciło. Zalałam się cała potem. Musiałam poleżeć jeszcze 15min. Teraz jest ok. Ale od czwartku mam brac jeszcze 1/4 tabletki rano. To nie wiem, jak to bedzie w pracy. Nie dam rady chyba.
A i powiedzcie mi vzy jak dzisiaj temp poszla w górę to dzis owu czy jutro albo pojutrze?? Bo moze nie ma sensu jutro jechać 300km na sexy?
Temperatura rośnie po owu, więc jeśli się utrzyma wysoko w kolejnych dniach, tzn. że owu była wczoraj :)


Witam,

tak niepewnie ale postanowiłam się przywitać. Czo raz częściej zastanawia się nad dzidziusiem... może w grudniu... sama nie wiem jeszcze.... eh...
Witaj. Czemu dopiero w grudniu?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam,

tak niepewnie ale postanowiłam się przywitać. Czo raz częściej zastanawia się nad dzidziusiem... może w grudniu... sama nie wiem jeszcze.... eh...
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trzeba dzialac :-) witam CIĘ w naszych skromnych progach ...
@Emzilka u mnie tez sex przed terminem porodu spowodowal odejscie wód plodowych i skurcze ale za to poród mialam szybki i mało bolesny kiedys gdzies slyszalam o tym ze sperma meska rozpulchnia szyjke macicy i sex przed terminem porodu jest jak najbardziej korzystny lepiej urodzic po sexie i chwili przyjemnosci niz po oxytocynie za dwa dni :-p;-) ;)
U mnie sloneczna piekna pogoda oby juz nie wróciło ochlodzenie ,uwielbiam lato ....:happy::happy2:
Dzis mam 25dc/28 jeszcze 3 sądne dni przede mną ale powiem wam kochane ze ja to rzeczywiscie mam silną wolę i samozaparcie od 3 miesiecy 2 testy leżą mi w szufladzie nie ruszone :-):laugh2::happy2:
 
Do góry