reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Może po prostu macica Ci się powiększa. Stąd ciągnięcie, napięcie i twardnienie? Żaden tam ze mnie spec ale internety tak mówią.
 
reklama
No dziś w sumie z 7 godzin w autokarze potem lazenie :/

Mam nadzieję że przejdzie

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower prysznic, chwila relaksu, jakis film, odpocznij sobie to moze samo przejdzie.


Dzisiejsze dzielo [emoji7]
Jutro szykuje drzwi futryny od sypialni pod malowanie gruntem [emoji1377]
1496091430-aaaaaa.jpeg

1496091495-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@Emzilka a no widzisz. ja to czasem coś palnę, wybacz :) to nawet jak się nie da już do porodu to Twój men na pewno to rozumie.

Kiedyś był taki odcinek Dr House'a, babka jak wiadomo tajemnicze objawy, cały odcinek nie wiadomo o co chodzi, a na końcu się okazało, że kleszcz jej wlazł do środka i siedział tam! także z tymi lasami to uważajta ;D
Ja to bardziej się bałam "papierzaków"...[emoji90] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak piszecie o sexie ma trawie aż mi ślina cieknie. W wannie nie możliwe bo mamy prysznic a tam mało miejsca. Ale las? Jak mnie ktoś zobaczy?? Jestem osobą wstydliwa [emoji43] mój musiał się namęczyć żeby zobaczyć mnie nago [emoji33] chyba spróbuję na plaży ma wakacjach. Jeny już nie mogę się doczekać[emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej na wydmach jak takowe będą tam mało ludzi się zapuszcza,bo zakaz [emoji23]sama wypróbowałam.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Proszę jak pikantnie się zrobiło, od samego czytania można zajść w ciążę :p
Ja to chyba przez miesiąc co najmniej łóżkowo nie popracuję, tak jestem połamana- starość. Kiedyś całe wakacje sypialam na polówce a teraz jedną noc i ledwo z niej zeszłam.
Widziałyście?- mama ginekolog straciła ciążę :( i to 23/24tc
 
reklama
@Emzilka a no widzisz. ja to czasem coś palnę, wybacz :) to nawet jak się nie da już do porodu to Twój men na pewno to rozumie.

Kiedyś był taki odcinek Dr House'a, babka jak wiadomo tajemnicze objawy, cały odcinek nie wiadomo o co chodzi, a na końcu się okazało, że kleszcz jej wlazł do środka i siedział tam! także z tymi lasami to uważajta ;D

On bardzo dobrze to rozumie i nawet smiejemy sie z tego, ze mnie pozniej zbalamuci ;-)
 
Do góry