reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
1495021022-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny czy cos tu jest czy mam zwidy ??

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla mnie test jak najbardziej pozytywny :-)
 
Ja dziewczyny niestety test negatywny, ale okresu brak no i owu tez mi sie przesunela bo mialam 6 maja mimo brania donga. Wiec toretycznie dzien po spodziewanej @ ale patrzac na owu tak pozna to moze przyjdzie w week. Zastanawia mnie ttylko to ze w tamtym tyg mialam w 2 dni mega katar jak bym byla na cos uczulona a nie jestem i mam od tamtej pory fale uderzenia takiego goraca a dzis bylo mi strasznie nie dobrze :( gdyby nie negatywny test owu juz bym myslala ze to oznaki ciazy. No nic czekamy.... Chodz myslalam ze dong reguluje cykl a mi jeszcze wyduzyl:(

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli o donga chodzi, to który cykl bierzesz? Mi w 3 cyklu teraz skrócił do 30 dni :)


Pierwszy cykl to organizm się przyzwyczaja, u mnie pierwszy na dongu 42dni, kolejne dwa cykle już 33

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie :)


Wiecie co próbuje was nadrabiać ale kurde produkujecie jak szalone !! Serio!

@Spark super ze mały już daje znaki ! Moja kumpela która ma termin na 28.07 czuła już ruchy porządne w 16tyg! Brzuch miała płaski ze szok ale jak się rękę przyłożyło to nawet ja czułam. Wiec jak widać u każdego inaczej. No ale oba teraz w 30tyg i ma taki brzuchol jak Ty teraz ;-) szczęściara [emoji51][emoji23]
@pyzunia u mnie niestety na telefonie nic nie widać ...

@StorAnia ja tez jedynaczka i bardzo to przeżywam. Wiec chce mieć przynajmniej 3 dzieci. Ale zobaczymy co Bóg da. Jak Brdzie jedno zdrowe to tez dobrze! Mój M ma 3rodzenstwa i nie ma z nimi kontaktu. Także co człowiek to inaczej.

U mnie nadal cisza z Londynu. Nie wiem czy pisałam to Wam, ale dają sobie czas do 3tyg na spr czy się kwalifikuje co jest bzdura bo muszę spełniać kryteria żeby zostać do nich skierowana... No ale dopiero jutro minie tydzień wiec poczekam jeszcze grzecznie do następnej środy i zadzwonię zapytam co i jak ;-)
A dziś z polski przyszedł mi list a w środku Daily Belly !! Pamiętnik ciążowy - powiem Wam ze oboje z M jak czytałam na głos zawartość go co będziemy w nim opisywać mieliśmy łzy w oczach !! Coś cudownego !! Brdzie prezent na 18stke dla potomka ;-)

1495034159-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniały prezent :)


Hej dziewczyny :)
mogę do was dołączyć?
Witaj :) napisz coś o sobie :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pyzunia86 ja widzę cień trzymam kciuki.
Cały czas trzymam za was kciuki i na każda przyjdzie pora. Wiem łatwo mówić ze trzeba czasu mnie szlak trafiał jak ciągle nic i nic i w końcu się udało a juz byłam pewna ze nie ma szans bo oprócz tego ze ok roku systematycznie się staralismy to juz dobre parę lat kochalismy się bez zabezpieczenia niby uważając tylko I przez ten czas nic modle się tylko żeby było teraz zdrowe.
 
Jeśli o donga chodzi, to który cykl bierzesz? Mi w 3 cyklu teraz skrócił do 30 dni :)



Dokładnie :)



Wspaniały prezent :)



Witaj :) napisz coś o sobie :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Staramy sie z mężem od 1,5 roku. Przez pierwszy rok bez stresu- co będzie to będzie. Jak przez rok sie nie udalo, zaczęłam liczyc dni płodne itd- niestety do dzisiaj bez skutku. Jak tylko dostanę @, ide na badanie hormonów i od przyszłego cyklu zaczynamy monitorowanie.
Czytam was od dawna, ale dopiero dzisiaj odważyłam sie napisac
 
Jeśli o donga chodzi, to który cykl bierzesz? Mi w 3 cyklu teraz skrócił do 30 dni :)



Dokładnie :)



Wspaniały prezent :)



Witaj :) napisz coś o sobie :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
1 cykl dopiero. No wlasnie Spark pisala, ze dopiero po 3 cyklu beda widoczne zmiany, ale powiem szczerze jakos negatywnie jestem nastawiona tzn nie chce mi sie juz tym wszystkim faszerowac. Na poczatku tyle sily do walki a teraz co raz mniej. Podziwiam dziewczyny Was ktore tak dlugo sie staraja ja 7 cykl i z miesiaca na miesiac mam dosc. :/ a jak zwykle w kolo pelni brzuszkow i wozkow.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Staramy sie z mężem od 1,5 roku. Przez pierwszy rok bez stresu- co będzie to będzie. Jak przez rok sie nie udalo, zaczęłam liczyc dni płodne itd- niestety do dzisiaj bez skutku. Jak tylko dostanę @, ide na badanie hormonów i od przyszłego cyklu zaczynamy monitorowanie.
Czytam was od dawna, ale dopiero dzisiaj odważyłam sie napisac
Czego się bałaś? [emoji12]


1 cykl dopiero. No wlasnie Spark pisala, ze dopiero po 3 cyklu beda widoczne zmiany, ale powiem szczerze jakos negatywnie jestem nastawiona tzn nie chce mi sie juz tym wszystkim faszerowac. Na poczatku tyle sily do walki a teraz co raz mniej. Podziwiam dziewczyny Was ktore tak dlugo sie staraja ja 7 cykl i z miesiaca na miesiac mam dosc. :/ a jak zwykle w kolo pelni brzuszkow i wozkow.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Dong jest naturalny, więc nie powinien zaszkodzić :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry