reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

Nie trzeba się zapisywać. Sprawdź sobie na stronie gdzie będzie punkt badań i wystarczy przyjść :) zabrałam męża parę lat temu, u nas było normalnie w centrum handlowym. Chwilę musiał poczekać w kolejce, a samo USG trwało chwilkę ;)
ło matko haha to tym bardziej nie wiem czy uda mi się go na to namówić 😅
 
reklama
Beta sprawdzona - 131 😍 teraz czekam na środę żeby sprawdzić przyrost:)
Dziewczyny, jeszcze Was trochę pomęczę - badanie robiłam w punkcie Diagnostyki i jak spojrzałam teraz na ich zakres referencyjny, to mają informację, że między 1 a 10 tyg norma beta hcg wynosi od 202 do 231 000. Spotkałyście się kiedyś z takimi normami? Zastanawiam się jak się do tego ma mój wynik 131...
 

Załączniki

  • Screenshot_20241008-142610_Chrome.jpg
    Screenshot_20241008-142610_Chrome.jpg
    128,3 KB · Wyświetleń: 33
Dziewczyny, jeszcze Was trochę pomęczę - badanie robiłam w punkcie Diagnostyki i jak spojrzałam teraz na ich zakres referencyjny, to mają informację, że między 1 a 10 tyg norma beta hcg wynosi od 202 do 231 000. Spotkałyście się kiedyś z takimi normami? Zastanawiam się jak się do tego ma mój wynik 131...
nie patrzy się na normy. Ważny jest przyrost i progesteron ewentualnie jak ktoś robi
 
Hejka dziewczyny wczoraj miałam peak dziś wizyta u ginekologa I spojrzał na wyniki .
Moje amh jest trochę niskie .
Owulacji nie było jeszcze a dziś 16 dzien cyklu przy cyklach 26 dni. Progesteronnie jest az tak kiepski. Dostałam zastrzyk na pekniecie pecherzyka.
Każdy cykl trzeba będzie stymulować.
Jak to przez 6 miesięcy nie przyniesie rezultatu . To inny plan .
Ufam swojemu lekarzowi .
A trochę mnie przerosło.

Jestem już umowiona na w 14 dniu następnego cyklu.
Dostałam recepte na zastrzyk.
 
Hej. Ja już po podglądzie w klinice. Na lewym jajniku 13 pęcherzyków (8-11mm) na prawym 8( 6-12mm) endometrium 10 , kolejny podgląd w piątek ,następny po weekendzie. Punkcja planowana na drugą połowę przyszłego tyg. ale jeszcze nie wiem kiedy, zobaczymy jak dalej bedzie. Dostałam jeszcze dodatkowe zastrzyki z Bemfola 225 i od dzisiaj Orgalutran (5 zastrzyków) . No i jeśli będziemy mieć zarodki, to transfer świeży na 80% będzie odroczony, że względu na ilość pęcherzyków i ryzyko hiperstymulacji.
 
Hejka dziewczyny wczoraj miałam peak dziś wizyta u ginekologa I spojrzał na wyniki .
Moje amh jest trochę niskie .
Owulacji nie było jeszcze a dziś 16 dzien cyklu przy cyklach 26 dni. Progesteronnie jest az tak kiepski. Dostałam zastrzyk na pekniecie pecherzyka.
Każdy cykl trzeba będzie stymulować.
Jak to przez 6 miesięcy nie przyniesie rezultatu . To inny plan .
Ufam swojemu lekarzowi .
A trochę mnie przerosło.

Jestem już umowiona na w 14 dniu następnego cyklu.
Dostałam recepte na zastrzyk.
a jaką wielkość miał dziś pęcherzyk
 
reklama
reklama
Do góry