reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Sto lat! Kochanie :)
No mój kuźwa na boku też chrapie!!!!!!! Masakra! :( :( :(
A wstaje tak wcześnie bo jestem maniakiem mycia głowy codziennie :( i jeszcze moje dwa psy :(... cóż, życie ;)
Najgorsze jest to, że w nocy nie śpię, a teraz zasypiam... jestem tak padnięta, że szok....
@Spark jeśli się nie przesypia 3 godzin to jest sens mierzyć temperaturę???
To zależy czy lezysz sobie wtedy czy chodzisz albo coś robisz ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak też mi się wydaje. U nas to troszkę inaczej wygląda, z tego co panie mówiły, bo są dwie panie + pomoc.



Jak beta jest jeszcze niska, to kreski będą bladziutkie :) spokojnie [emoji8] czekamy na wynik i przenoszę Cie do drugiej tabelki :)



Dzięki, dobrze wiedzieć, że nie jestem odosobniona w swojej postawie :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
W sumie nie ważne jaka klasa ważne jak Filip się będzie tam czuł [emoji1] nie martw się będzie dobrze chlopem się nie przejmuj bo oni inaczej myślą [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Sylwiaaa36 Wszystkiego najcudowniejszego, pięknej fasolki jak najszybciej przede wszystkim :-)

@Flower Dziękuje za wsparcie, Tu masz racje, był test ,była kreska, była ciąża, czekało się tylko na piękny zarodek i bijące serduszko, a tak to niby jest ciąża ale beta mała i stres dodatkowy jest. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

@Lanvin Dziękuje, testy robiłam dwa zaraz po terminie miesiączki i była biel, dlatego tez czekałam na @, betę zrobiłam przy okazji morfologii, i wyszło mi te 11, 05 , powtórzyłam test po pierwszej becie i była bladziutka druga, ale taka naprawdę bladziutka, wiec dałam spokój z testem i zrobiłam drugą betę dla porównania i było już te 18, 32. Owulacje powinnam mieć gdzieś około 17. 04, ale serduszkowalismy jeszcze później wiec może się przesunęła, sama nie wiem już co mam myśleć.
A po ilu h te 18 od poprzedniej bety?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie nie ważne jaka klasa ważne jak Filip się będzie tam czuł [emoji1] nie martw się będzie dobrze chlopem się nie przejmuj bo oni inaczej myślą [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Żebyś wiedziała... Nie ogarniam [emoji8] ja mojemu ciągle tłumaczę, żeby w wielu kwestiach wrzucił na luz i miał głowę otwartą. Mamy inne czasy, inne sposoby wychowania niż kiedyś, on np. chciałby mieć u dziecka autorytet, a wg mnie autorytet nie polega na tym, że dziecko respektuje wszystkie twoje zasady, tylko na tym, że imponuje mu twoja postawa i chce Cie naśladować. Ehh gadać z facetami. Teraz kupiłam mu książkę "Być ojcem i mężem", odnośnie roli mężczyzny w rodzinie i tego, jak się ta rola zmieniła, to oczywiście ma milion zajęć i nie ma czasu czytać...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Żebyś wiedziała... Nie ogarniam [emoji8] ja mojemu ciągle tłumaczę, żeby w wielu kwestiach wrzucił na luz i miał głowę otwartą. Mamy inne czasy, inne sposoby wychowania niż kiedyś, on np. chciałby mieć u dziecka autorytet, a wg mnie autorytet nie polega na tym, że dziecko respektuje wszystkie twoje zasady, tylko na tym, że imponuje mu twoja postawa i chce Cie naśladować. Ehh gadać z facetami. Teraz kupiłam mu książkę "Być ojcem i mężem", odnośnie roli mężczyzny w rodzinie i tego, jak się ta rola zmieniła, to oczywiście ma milion zajęć i nie ma czasu czytać...

qdkkj44j6bi2vbec.png
Czytałaś te książkę? Bardzo jestem ciekawa! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Żebyś wiedziała... Nie ogarniam [emoji8] ja mojemu ciągle tłumaczę, żeby w wielu kwestiach wrzucił na luz i miał głowę otwartą. Mamy inne czasy, inne sposoby wychowania niż kiedyś, on np. chciałby mieć u dziecka autorytet, a wg mnie autorytet nie polega na tym, że dziecko respektuje wszystkie twoje zasady, tylko na tym, że imponuje mu twoja postawa i chce Cie naśladować. Ehh gadać z facetami. Teraz kupiłam mu książkę "Być ojcem i mężem", odnośnie roli mężczyzny w rodzinie i tego, jak się ta rola zmieniła, to oczywiście ma milion zajęć i nie ma czasu czytać...

qdkkj44j6bi2vbec.png
Tak mężczyźni wiedzą wszystko najlepiej kochana niestety [emoji1] ja to często o to dre koty z mężem bo on jest najmadrzejszy zawsze [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry