reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam o rok starsza:happy:
Masakraaa jak ten czas leci.
Mam nadzieję że za rok będziemy w czwórkę świętować moje urodziny:happy:
Myślałam że ja to ranny ptaszek bo wstaję o 4.50 ale Ty StorAnia bijesz rekordy porannego wstawania:D
Jeśli chodzi o chrapanie to mój mąż też tak chrapie i jak on pierwszy zasypia to nie ma opcji abym ja poźniej usnęła i go budzę żeby się na bok obrócił bo na boku nie chrapie:D
No to miłego dzionka życzę i więcej słońca i pozytywnego nastroju choć w taką pogodę to o to ciężko:happy:
100 lat kochana i spełnienia tego najważniejszego z życzeń i dużo zdrówka i cierpliwości [emoji512]

f2wlj44juj75ukos.png
 
reklama
@Lanvin w tej sprawie są plusy i minusy. Nie dziwię się trochę Twojemu M, ze ma jakieś wątpliwości. Może nie do końca, ze program będzie do tyłu. Zgadzam się też z @Joaszka różne są dzieci. Moja koleżanka jest wychowawczynią w takiej klasie. Są tam np dzieci z rodzin alkoholików (umysłowo sprawne, behawioralnie masakra) itd. Jak zaszła w ciążę to musiała iść na zwolnienie, bo jedna dziewczynka była bardzo agresywna. Bila i kopala. Bała się, ze np. może ja w brzuch uderzyc.
Wizja takiej klasy, o której Ty mówisz i dziewczyny, jest piekna, ale ciekawe jaka jest rzeczywistość. Ja nie mam zaufania do polskiej edukacji i dużo będę chciała poza szkołą mojemu dziecku zaszczepić informacji i zaspokajać ciekawosc.

Może tego 23 maja czegoś więcej się dowiesz :)
Ja się z tym nie zgodzę, ponieważ takie dziecko może się trafić w każdej klasie. Są robione diagnozy do takiej klasy, żeby nie trafiło do niej dziecko z problemami umyslowymi. To nie jest klasa specjalna, tak jak kiedyś było w szkołach. Żeby dziecko trafiło do takiej klasy, rodzic musi wyrazić zgodę. Tam może chodzi 3-5 dzieci z wadami mechanicznymi, że tak to ujme, gdyby było inaczej, to bym zgody nie wyraziła.


U mojeej znajomej w przedszkolu też jest chłopak który bije i gryzie wszystkie dzieci... także to nie tyllko w integracyjnych :) u nas w szkole akurat była i świetnie prosperowala :) dzieciaki zdrowe wmnie odbiegaly, świadectwa z paskiem itd. A chore nadganialy, mobilizowaly się :)

Wiadomo, różnie można trafić :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To nie ma znaczenia jaka jest klasa, bo w każdej klasie może się trafić dziecko agresywne. To jest zwykła klasa, ale mogą do niej chodzić dzieci niepełnosprawne głównie ruchowo.



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
U mojeej znajomej w przedszkolu też jest chłopak który bije i gryzie wszystkie dzieci... także to nie tyllko w integracyjnych :) u nas w szkole akurat była i świetnie prosperowala :) dzieciaki zdrowe wmnie odbiegaly, świadectwa z paskiem itd. A chore nadganialy, mobilizowaly się :)

Wiadomo, różnie można trafić :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak w przedszkolu to nawet się często zdarza, ale w szkole to już raczej nie ;) wiadomo sa pozytywne i negatywne przypadki :)
 
No tak w przedszkolu to nawet się często zdarza, ale w szkole to już raczej nie ;) wiadomo sa pozytywne i negatywne przypadki :)
A dlaczego w szkole nie? Jeśli dziecko ma problemy w domu i z tego powodu jest agresywne, to nie przestanie takie być przekraczając próg szkoły. Dziecko do klasy trafia losowo. Jeśli nie nadawaloby się do zwykłej szkoły, to musiałoby iść do specjalnej.

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ja się z tym nie zgodzę, ponieważ takie dziecko może się trafić w każdej klasie. Są robione diagnozy do takiej klasy, żeby nie trafiło do niej dziecko z problemami umyslowymi. To nie jest klasa specjalna, tak jak kiedyś było w szkołach. Żeby dziecko trafiło do takiej klasy, rodzic musi wyrazić zgodę. Tam może chodzi 3-5 dzieci z wadami mechanicznymi, że tak to ujme, gdyby było inaczej, to bym zgody nie wyraziła.



To nie ma znaczenia jaka jest klasa, bo w każdej klasie może się trafić dziecko agresywne. To jest zwykła klasa, ale mogą do niej chodzić dzieci niepełnosprawne głównie ruchowo.



qdkkj44j6bi2vbec.png
To był tylko jeden z przykładów. Ale wiadomo, ze tak nie musi być. ;) Ty zdecydujesz, co uważasz za najlepsze dla synka :)
 
@Lanvin ,@StorAnia moze to dobry znak te wasze dolegliwosci ....
@Sylwiaaa36 wszystkiego co najlepsze tobie życzę kochana duzo zdrówka przedewszystkim i jak najszybciej "malenkiego bijacego serduszka"
@Docia1975 wredna @@@@ no ale wiesz maj caly przed nami wiec działamy a druga polowa maja ma byc juz ladna wiec i czlowiek bedzie mniej sobie glowe zawracać tym wszystkim jak juz zaswieci dla nas sloneczko i mozna bedzie wyjasc chocciazby na spacer ....
@NeSSi kochana kiedy kolejna wizyta ?
Jak samopoczucia naszych przyszlych mamusiek???
@martuchna87 głowa do góry moze mimo wszystko bedzie dobrze &&&& trzymam za to by bylo jak najlepiej
 
Ja się z tym nie zgodzę, ponieważ takie dziecko może się trafić w każdej klasie. Są robione diagnozy do takiej klasy, żeby nie trafiło do niej dziecko z problemami umyslowymi. To nie jest klasa specjalna, tak jak kiedyś było w szkołach. Żeby dziecko trafiło do takiej klasy, rodzic musi wyrazić zgodę. Tam może chodzi 3-5 dzieci z wadami mechanicznymi, że tak to ujme, gdyby było inaczej, to bym zgody nie wyraziła.



To nie ma znaczenia jaka jest klasa, bo w każdej klasie może się trafić dziecko agresywne. To jest zwykła klasa, ale mogą do niej chodzić dzieci niepełnosprawne głównie ruchowo.



qdkkj44j6bi2vbec.png
Dokładnie o tym pisałam ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, u mnie w salonach też takie ceny :) ja jeżdżę do Wrocławia do dziewczyny, która robi w domu, teraz dopiero założyła działalność, płace 170 zł :) w Krakowie też są na pewno takie osoby, mogę podpytać tej mojej Ani jak chcesz, ona szkoli się z ludźmi z całej Polski, może z Krakowa kogoś zna :)


qdkkj44j6bi2vbec.png

O super :) Jak możesz to podpytaj :)
 
reklama
Do góry