reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@MoKa trzymam &&&& za pozytwny test za pare dni ktore pewnie będą dla Ciebie najdłuższe ....dla mnie bynajmniej czas przed @@@ ciągnie sie niemiłosiernie :unsure::shocked2::blink:
@gabrika co u Ciebie kochana jak samopoczucie juz lepsze ?
@marc takie plamienia zawsze miałaś czy to tak po tym dongu?
@kotek87 przykro mi ze wredna.@@@ przyszła ... ostatnio cos te nasze forum stoi jkby w miejscu samych nieszczęść ....
:hmm::-( :(
@renia200 może ta czerwona wiedzma juz nie przyjdzie życzę ci tego z calego seduszka ....
U mnie dzis 25dc / 31 może 28 dni + - :happy:
Tak sie zastanawiam czy coś ten jod z nad morza mi pomógł w tym cyklu coś czy doopa :happy::-D no co skoro pomagaja dongi ,ziólka,i inne specyfiki to ja moge wierzyć w to że zmiana klimatyczna tez może wspomóc to czy tamto :laugh2::laugh2: poki co nic na to nie wskazuje bo moje "urojone objawy"ciąży to co miesiac mnie nawiedzaja juz zaczynam myśleć że sa w zmowie z ta wredna.@@@@ :laugh2::oo:
Pogoda u mnie w kratke raz slonce raz deszcz no kur....zwariować można a tu nie ma żadnych nadzieji na poprawę poproszę koleżanki z forum z rejonu polski obdarzonej słońcem o oddanie mi mojej pogody sprzed 2 dni :-D;-) ;);-) ;)
 
reklama
Ja to sie wam pozale ze odkąd sie staramy ( juz trzeci miesiac ) za każdym razem moj organizm sobie leci w kulki .... albo sie spóźni małpa a i tak przyjdzie ... przed staraniami było wszystko Ok


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Mój organizm się chyba zbuntował czuję się coraz gorzej. Temperatura już 37,8
 
Ja to sie wam pozale ze odkąd sie staramy ( juz trzeci miesiac ) za każdym razem moj organizm sobie leci w kulki .... albo sie spóźni małpa a i tak przyjdzie ... przed staraniami było wszystko Ok


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Miałam to samo i w sumie nadal mam... z tego wszystkiego nawet owu nie czuje jak kiedyś, a wcześniej musiałam przesypiać ból, tak mi w kość dawała [emoji15]
No dobra może schizuje ale zaczynam się martwić. Dzień po iui boli mnie kręgosłup jak na @ i najpierw oba a teraz prawy jajnik lub jego okolice mnie tak dziwnie boli/kłuje/mrowi i czuje takie hymmm... Jakby ciągnięcie aż do pachwiny :( do tego słabo mi nie mogę dłużej stać :(
Może w końcu te wielkie jajca pękają [emoji16] [emoji110] widać porządna ta twoja owulacja[emoji1]

@MartaBarbaraWeronika u nas to samo [emoji17] mieliśmy iść do Łazienek ale pogoda do luftu [emoji36]

@Bulbasek [emoji7] ale to musi być cudowne uczucie [emoji179]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
Witam kobietki z wietrznej Anglii! Ja dziś wolne. Zakupy sprzątanie już załatwione teraz pozostaje coś ugotować na jutro i odpocząć [emoji23]
Coraz bardziej się z mężem zastanawiamy nad powrotem do Polski i pomysłem na życie tam. Mamy kawał ziemi można było by coś zrobić ale znowu się w rolników bawić to nie wiem czy damy radę [emoji20] Tak czy inaczej coś się kręci narazie w głowie tylko [emoji6] a wam jak mija weekend majowy?

U mnie wykres dziś wygląda tak:
1493820262-aaaaaa.png


Buziaki [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam to samo i w sumie nadal mam... z tego wszystkiego nawet owu nie czuje jak kiedyś, a wcześniej musiałam przesypiać ból, tak mi w kość dawała [emoji15]

Może w końcu te wielkie jajca pękają [emoji16] [emoji110] widać porządna ta twoja owulacja[emoji1]

@MartaBarbaraWeronika u nas to samo [emoji17] mieliśmy iść do Łazienek ale pogoda do luftu [emoji36]

@Bulbasek [emoji7] ale to musi być cudowne uczucie [emoji179]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png

Obyś miała rację! Wtedy ten ból z uśmiechem mogę znosić
 
reklama
Do góry