reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziękuje kochana [emoji8]

M miał zylaki zdiagnozowane już w 2013 roku. U prywatnego urologa. Zasięgaliśmy opinii u kilkunastu lekarzy (ginekologów, urologów i andrologow) i uwierz mi każdy mówi co innego. Jedni mówią ze warto ale nie trzeba inni ze absolutnie a trzeci mówią ze koniecznie. Odpuściliśmy temat, nie operowaliśmy. Ostatnie dwa lata wyniki nasienia pogorszyły się mega mocno. Trafiliśmy do INvicty w Gdańsku żeby dowiedzieć się o procedurze IVF. Okazało się ze lekarz który nas przyjął to androlog i on powiedział nam żeby koniecznie zrobić operacje usunięcia żylaków i ze to prawdopodobnie nasz główny problem w niepłodności. I żeby narazie zapomnieć o IVF[emoji5] znowu zwlekaliśmy kilka miesięcy (wesela, urlopy itd, brak czasu) i jak już się umówiliśmy w szpitalu z terminem to zobaczyłam II krechy :) wiec operacje odwołaliśmy. Niestety poroniłam w 10 tyg i zdecydowaliśmy się jednak operować te dziadostwo i nie odpuszczać. Nic już chyba nie stracimy. [emoji5]
Kurczę książkę bym napisała o tych naszych "staraniach" Haha [emoji5]
A żylaki były 3 stopnia

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to jak mówisz...Co lekarz to zdanie. Mój gin ma specjalizację z andrologii i on raczej przeciwny jest operacji tz.twierdzi że rzadko znacznie poprawiają się wyniki i są efekty w postaci ciąży...Znów jego koledzy urolodzy zawsze krzyczą na sympozjach żeby operować...
Akurat u nas na szczęście nie ma żylaków ale ogólnie pytałam o sposoby postępowania
Życzę aby Wam pomogło![emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się po majowce. @ przylazla, trochę za wcześnie bo niby jeszcze 3 dni powinnam dupka brac. Skoro przyszła to odstawiam dupka? Dobrze myślę?
 
Limonka a kiedy masz termin @ ?
Dopiero ok 10 maja. Nie nakręcam się z tymi objawami tylko naprawdę dziwnie się czuje , ale równie dobrze może być to z powodu odstawienia tabsow. Pierwszy normalny cykl i dlatego organizm świruje aczkolwiek nadzieją jest :) dzisiaj 7/8dpo

No, dziewczyny sobie kiedyś chwaliły, poczytaj, w necie tego sporo [emoji6] Ponoć pomaga też w porodzie sn, może warto zrobić zapas [emoji16]

@Joaszka wiem że nie chciałaś nikogo urazić [emoji4] wiesz, tam faktycznie dziewczyny cuda wyczyniają żeby pomóc szczęściu, Ale biorąc pod uwagę skąd biorą wiedzę i co się tam dzieje - serio, mała szkodliwość czynu. Na stronach anglojęzycznych dziewczyny potrafią usunąć ciąże, bo płeć nie taka jak "powinna"... to jest dopiero masakra i mi się akurat to w głowie nie mieści... aż mnie ścisnęło jak to pisałam [emoji17]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
O matko.... tego to mój mózg przyjąć nie potrafi....
Przyszła @

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Przytulam.
Dziękuje kochana [emoji8]

M miał zylaki zdiagnozowane już w 2013 roku. U prywatnego urologa. Zasięgaliśmy opinii u kilkunastu lekarzy (ginekologów, urologów i andrologow) i uwierz mi każdy mówi co innego. Jedni mówią ze warto ale nie trzeba inni ze absolutnie a trzeci mówią ze koniecznie. Odpuściliśmy temat, nie operowaliśmy. Ostatnie dwa lata wyniki nasienia pogorszyły się mega mocno. Trafiliśmy do INvicty w Gdańsku żeby dowiedzieć się o procedurze IVF. Okazało się ze lekarz który nas przyjął to androlog i on powiedział nam żeby koniecznie zrobić operacje usunięcia żylaków i ze to prawdopodobnie nasz główny problem w niepłodności. I żeby narazie zapomnieć o IVF[emoji5] znowu zwlekaliśmy kilka miesięcy (wesela, urlopy itd, brak czasu) i jak już się umówiliśmy w szpitalu z terminem to zobaczyłam II krechy :) wiec operacje odwołaliśmy. Niestety poroniłam w 10 tyg i zdecydowaliśmy się jednak operować te dziadostwo i nie odpuszczać. Nic już chyba nie stracimy. [emoji5]
Kurczę książkę bym napisała o tych naszych "staraniach" Haha [emoji5]
A żylaki były 3 stopnia

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oby teraz bylo już z górki. Uda się napewno. Różne historie słyszałam i nie raz było bardzo ciężko ale w końcu się udawało.


U nas dupa pogoda. Cały dzień same z cora bo mąż w pracy a ja nie mam weny na zabawy. Ehhh jeszcze ta moja mendka bardzo wymagająca jest hehe.
Jeszcze kolano mnie boki strasznie ehhh. Od jakiegoś czasu czułam że mnie pobolewa ale dzisiaj mam problem ze zginaniem i prostowaniem ehhh. Mam nadzieję że nic mi się tam nie robi.

Miłego dnia

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to jak mówisz...Co lekarz to zdanie. Mój gin ma specjalizację z andrologii i on raczej przeciwny jest operacji tz.twierdzi że rzadko znacznie poprawiają się wyniki i są efekty w postaci ciąży...Znów jego koledzy urolodzy zawsze krzyczą na sympozjach żeby operować...
Akurat u nas na szczęście nie ma żylaków ale ogólnie pytałam o sposoby postępowania
Życzę aby Wam pomogło![emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje Ci bardzo :) Bardzo się bałam jaki będzie efekt ale doszliśmy do wniosku ze nie mamy nic do stracenia przy tak złych wynikach. Raczej na naturalne poczęcie się nie nastawiam. Spróbuje inseminacji a jak nie wyjdzie to wtedy IVF. :)

Witam się po majowce. @ przylazla, trochę za wcześnie bo niby jeszcze 3 dni powinnam dupka brac. Skoro przyszła to odstawiam dupka? Dobrze myślę?

Tak :) dobrze myślisz :)

Oby teraz bylo już z górki. Uda się napewno. Różne historie słyszałam i nie raz było bardzo ciężko ale w końcu się udawało.




Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane :)

@kotek87 trzymam kciuki za kolejny cykl :* musisz być silna. :*

@arrow92 super, ze wróciłaś. :) powodzenia :) oby mąż szybko doszedł do siebie i dzialajcie! :)

@Paraplu jak tam Parasoleczko? Jak z K? Jesteś cały czas sama i mamy?

Mój mały bardzo szalał wczoraj w brzuszku jak już się położyłam. Cudownie się czuję :) a majówka intensywna. Albo my w gościach albo goście u nas :)
 
No dobra może schizuje ale zaczynam się martwić. Dzień po iui boli mnie kręgosłup jak na @ i najpierw oba a teraz prawy jajnik lub jego okolice mnie tak dziwnie boli/kłuje/mrowi i czuje takie hymmm... Jakby ciągnięcie aż do pachwiny :( do tego słabo mi nie mogę dłużej stać :(
 
No dobra może schizuje ale zaczynam się martwić. Dzień po iui boli mnie kręgosłup jak na @ i najpierw oba a teraz prawy jajnik lub jego okolice mnie tak dziwnie boli/kłuje/mrowi i czuje takie hymmm... Jakby ciągnięcie aż do pachwiny :( do tego słabo mi nie mogę dłużej stać :(
Może właśnie pękają pęcherzyki?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzis tez mam dostac tyle ze nic nie czuje, jedynie delikatnie piersi pobolewają ... pewnie sie spóźni wredota


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry