reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Co ja mam Ci napisać... Troszkę doła podłapałam po śmierci Tymusia. Chęci na nic. Chyba dong zadziałał tak, że w trakcie plamienia miałam owulację, bo jajnik bolał i przestał. Od wtorku nie plamię. Testy owulacyjne negatyw.
Właśnie upiekłam ciasteczka z mąki gryczanej z makiem, sezamem, dynią, słonecznikiem, siemieniem lnianym, orzechami i rodzynkami, słodzone ksylitolem. Szkoda, że nie możesz wpaść i spróbować ;)
Ojeeee brzmiiii pysznie!!!! <3
Wieem co to znaczy strata zwierzątka, mam dwa króliki aktualnie i chomika, wiem jak bardzo zawsze każdą stratę przezywalam...
Hehe walcz walcz dzielna kobieto! :D
 
reklama
@Martaldz tyle co nic to pewnie więcej niż u mnie w udanymm cyklu :p wystarczy, że masz więcej niż 1 raz i już ze mną wygrywasz :o :p to fajnie jakk czujesz objawy, super :)
 
Haha, moj tez wie kiedy mam, kojarzy po prostu jak dawno temu mialam okres.

@bertha
Primo, lubie takie robótki remonntowe, za to jak myśle o gotowniu to stwierdzam, że pizza do końca życia na obiad jest całkiem niezłym pomysłem [emoji23]

Secundo, moj K to typ filozofa i już widze jak się zbiera do roboty. Najpierw by musiał przemyśleć strategie, w między czasie podumać o definicji remontu, potem zadać pierdyliard pytań dotyczacych problemów jakie moga wyjść w trakcie (włącznie z atakiem kosmitów w trakcie kładzenia gładzi i naszych szansach obrony mając akurat w ręce kielnię), potem spędziłby ogladając WSZYSTKIE dostepne online tutoriale pod tytulem "Jak położyć gładź?" w między czasie wpadając w coraz wiekszą depresje z powodu niepewności jakiej giętkości szapchelkę wybrać. Potem zacząłby szukać filmiki o crash testach szpachelek...
Zanim wziąłby się to faktycznej pracy to wylądowałabym w prychiatryku z ciężkim załamaniem nerwowym [emoji23]



Jesssuuu 50 stron do nadrobienia mam [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] idem czytac.



66,8kg ---> 59,8 ---> 52kg


Umarłam [emoji28][emoji28][emoji28] mój M jest identyczny!!!!

Dziewczyny padłam:happy: mimo dola jaki mnie dopadł jak dostalam@ mój skutecznie poprawił mi humor... Umówiła go na badanie nasienia. Tłumacze mu co i jak i mowie, że mamy ograniczenie czasowe z dostarczeniem materiału ( musimy pobrać w domu bo w szpitalu nie ma żadnego pokoju intymnego) także mamy 30km do przejechania. Mój po chwili namysłu ,, Skarbek to ja pójdę do łazienki i zrobię co trzeba, bo droga może być zabójcza dla żołnierzykow,,

Oja.... jaki kochany [emoji7]


Witam wieczorowa pora i melduje ze @przyszla rano [emoji5] M był zapisać się na operacje zpn i zakwalifikowali go ale musi zrobić badanie nasienia jeszcze wiec jutro śmiga na badania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oh oh, bez Was bym chyba umarła!!! :D ;*
Już sobie nic nie wykręcam i spokojnie czekam do wtorku :)
Laską się też nie przejmuje, będzie konieczność to się sądzić będziemy i my stosowne pismaa do US i UM wyślemy :)

Dziewczyny do których przyszła @- współczuję, ale oby to ostatni raz...
@Fidzia 1987 i co, dzisiaj dopiero spadła temp.?

@NeSSi kiedy miałaś mieć wyniki? :)
Tak Spark, dopiero dziś spadła w dzień @
 
Ojeeee brzmiiii pysznie!!!! <3
Wieem co to znaczy strata zwierzątka, mam dwa króliki aktualnie i chomika, wiem jak bardzo zawsze każdą stratę przezywalam...
Hehe walcz walcz dzielna kobieto! :D
Bo ja wiem czy pysznie... Zdrowo ;) a to chyba najważniejsze.
Masz króliczki???? Dawaj zdjęcia :D ja też mam dwa :)
 
@Martaldz tyle co nic to pewnie więcej niż u mnie w udanymm cyklu [emoji14] wystarczy, że masz więcej niż 1 raz i już ze mną wygrywasz :o [emoji14] to fajnie jakk czujesz objawy, super :)

I tak się trochę obawiam, zobacz np kotek jak miała obstawiony cykl i nic [emoji17]
Jutro jeszcze zrobimy powtórkę z rozrywki. Chciałabym żeby się teraz udało bo trochę sram w gacie na myśl o clo, już bez tego mam średnie endo.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tak się trochę obawiam, zobacz np kotek jak miała obstawiony cykl i nic [emoji17]
Jutro jeszcze zrobimy powtórkę z rozrywki. Chciałabym żeby się teraz udało bo trochę sram w gacie na myśl o clo, już bez tego mam średnie endo.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To będziesz je czymś rasować i tyle :) aa bo tu niekoniecznie o obstawieniee cyklu chodzi :)
 
reklama
Do góry