reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Boziu, dziewczyny, taka głodna ostatnio jestem, że szok! Nie wiem, czy to przez tą zimnicę, czy o co chodzi... Jak tak dalej pójdzie, to po zimie się nie poznam :-o

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan nie pisz na bb tylko działaj :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czekam na K aż wróci z pracy i działamy [emoji123] właśnie sie przygotowalam i teraz leże w łózku i pachne:D
Megan wygląda na to ze ow była :)
Ja obstawiam tez że owu mogła byc wczoraj a było działane[emoji48] lub moze byc dzisiaj :D
Mam taka nadzieje bo K chyba traci powoli siły :(

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Jestem jakieś 5 dni po owu i mam dzisiaj mocny ból jajnika. Ten sam jajnik (lewy) bolał wcześniej na owu, ale inaczej, lagodniej. Do tego wczoraj czułam się "przeziebiona". Bolało mnie gardło. Wypilam mikstury domowe i dzisiaj po bólu, za to zatkany nos, lecz kataru prawie wcale. Myślicie, ze coś to może oznaczać?
Ja czuję się jakbym temperaturę miała ale nie mam :confused: kataru typowego nie było ,tylko nos ciągle zatkany, w sumie to z kroplami chodzę od tygodnia :rolleyes2: nie wiem czy to aby nie nasza kochana złota jesień ;) pozdrowionka
 
Wczoraj na wizycie gin mi powiedział, że po ciąży biochemicznej mam odpuścić sobie jeden cykl starań. Trochę mnie to zaskoczyło, bo nieraz czytałam że laski po poronieniu od razu w ciążę zachodziły, szkoda mi czasu, tak bardzo chcę być znowu w ciąży :(
Jakie macie doświadczenia? Pewnie hormony za rozchwiane, wszystko musi wrócić do normy.
Pewnie chce aby wszystko się wyregulowało,ale z tego co wiem to po poronieniu szybciej się zachodzi w kolejną ciążę :confused: bądź dzielna :)
 
reklama
Iza super wieści ... informuj nas na bieżąco [emoji6]
Bardzo optymistyczne są Twoje posty ;-)
Witam nowe staraczki!

Ja cały dzień nadrabiam zaległości po kawałku i juz wymiekam....strasznie dużo tego :-) rozkręcilo nam się towarzystwo i wyszły z ukrycia [emoji1]

Ja juz większy luz teraz ... 12dc, testy owu są i serduszka i zobaczymy co będzie...

Wszystkim w pozycji stand by życzę powodzenia [emoji6]
A owulkujacym stosunkowo udanego wieczoru ... Megan super walczysz jak lwica....będą z tego lwiatka [emoji12] jak nic
Spark kawa z olejem .... ble [emoji13] ciesze się, że masz plan ... grunt to iść do przodu. Moim zdaniem zle odżywianie jest powodem wielu naszych problemów i zdecydowanie dieta jest bardzo dobrym pomysłem [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry