reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja czuję się jakbym temperaturę miała ale nie mam :confused: kataru typowego nie było ,tylko nos ciągle zatkany, w sumie to z kroplami chodzę od tygodnia :rolleyes2: nie wiem czy to aby nie nasza kochana złota jesień ;) pozdrowionka

Pewnie aura też robi swoje, chociaż ja jestem osoba, która bardzo rzadko choruje. :) no nic, będę dalej pić miksturki i może się nie rozwinie chorobsko żadne :)
 
reklama
czy moze mi ktoś wyjasnic o co chodzi z tym badaniem na progesteron. kiedy sie go robi i czy sa jakieś normy ?
Progesteron badasz miedzy 21-23dc(przy cyklach28 dniowych), są normy. W zależności od wyniku mozesz byc w fazie pęcherzyka, w fazie lutealnej, w fazie menopauzy no albo w ciąży ;)
 
Dziewczyny które stosują luteinę i mierzą temp., czy luteina Wam ją podwyższa ?
luteina podwyższa , dupek nie.

wff2krhmvaem9yip.png
 
Iza super wieści ... informuj nas na bieżąco [emoji6]
Bardzo optymistyczne są Twoje posty ;-)
Witam nowe staraczki!

Ja cały dzień nadrabiam zaległości po kawałku i juz wymiekam....strasznie dużo tego :-) rozkręcilo nam się towarzystwo i wyszły z ukrycia [emoji1]

Ja juz większy luz teraz ... 12dc, testy owu są i serduszka i zobaczymy co będzie...

Wszystkim w pozycji stand by życzę powodzenia [emoji6]
A owulkujacym stosunkowo udanego wieczoru ... Megan super walczysz jak lwica....będą z tego lwiatka [emoji12] jak nic
Spark kawa z olejem .... ble [emoji13] ciesze się, że masz plan ... grunt to iść do przodu. Moim zdaniem zle odżywianie jest powodem wielu naszych problemów i zdecydowanie dieta jest bardzo dobrym pomysłem [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha czuje że jest niezła wariatka z Ciebie w pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiscie :D byśmy sie dogadały:D:D walcze walcze , jeszcze pół h i K wraca :D chciałabym powalczyc do 19dc żeby miec pewnosc ze zrobilam wszystko ale zobaczymy[emoji14]a między nami 3 dni różnicy także za jakiś czas spotykamy się z dwoma kreskami :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha czuje że jest niezła wariatka z Ciebie w pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiscie :D byśmy sie dogadały:D:D walcze walcze , jeszcze pół h i K wraca :D chciałabym powalczyc do 19dc żeby miec pewnosc ze zrobilam wszystko ale zobaczymy[emoji14]a między nami 3 dni różnicy także za jakiś czas spotykamy się z dwoma kreskami :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętaj o świecy [emoji12] ... to musi być dla faceta pełne seksapilu dopiero hehe
Lipiec będzie nasz !!!

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamiętaj o świecy [emoji12] ... to musi być dla faceta pełne seksapilu dopiero hehe
Lipiec będzie nasz !!!

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Świeca rządzi , lipiec nasz [emoji123] !! :D Wczoraj jak robiłam świece to K złapał mnie za dłoń i tak trzymał :D haha słiiit [emoji173]
witam nowe staraczki, super, że nas dużo. Rekord lipcowy się szykuje:happy2::happy2::happy2:
Megan działaj kochana, działaj !!!
kciuki za każdą oczywiście.
dobrej i owocnej nocki.:D
Już oczy mi sie zamykają ale jeszcze chwilka :D dobranoc kochane ! :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola trzymam mocno kciuki &&&&&&&& jestem pewna, że będzie ok [emoji6] i zobaczysz swoją fasolkę. Masz preferencje jeśli chodzi o płeć ? Wiem, że zdrowie najważniejsze, nic ważniejszego nie ma ... ale masz już synka wiec tak pytam jak do tego podchodzisz ? :-)

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest mi wszystko jedno, byle było zdrowe.
Ze względów ekonomicznych lepszy był by drugi chłopak, bo mam już ubrania szczególnie ze synek też czerwcowy.
Ale szczerze nawet nie myślę o tym za specjalnie, totalny luz w tej kwestii.

Powodzenia w staraniach w tym cyklu. Już czekasz czy jeszcze dopisujecie serduszka?




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest mi wszystko jedno, byle było zdrowe.
Ze względów ekonomicznych lepszy był by drugi chłopak, bo mam już ubrania szczególnie ze synek też czerwcowy.
Ale szczerze nawet nie myślę o tym za specjalnie, totalny luz w tej kwestii.

Powodzenia w staraniach w tym cyklu. Już czekasz czy jeszcze dopisujecie serduszka?




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisujemy właśnie [emoji4] a za chwilę to nieszczęsne oczekiwanie. Ale już na pewno nie będę się na tym tak skupiać jak w poprzednim .... może szybciej zleci [emoji12]
U mnie duża różnica wieku, wiec ja i tak nic nie mam ... zatem fajnie jakby dla odmiany była baby girl [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry