reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny :) Weekend miałam raczej zajęty,także nic nie pisałam, ale czasem was podczytywałam.
Super,że są kolejne,nowe staraczki. :-) :) Ja teoretycznie jutro/pojutrze powinnam mieć owulkę, tylko że u mnie zazwyczaj jest to kompletnie bezobjawowe, testów owu też kiedyś używałam,ale średnio mi jakoś wychodziły,więc przestałam. W każdym razie może jeszcze dziś wieczorkiem,ale to może, no i na pewno jutro i pojutrze biorę P. za wraki i do dzieła. :-D:-D Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jeszcze do córki dzisiaj przyszedł kolega,chciałam być fajna i pokroić im melona. No...to pokroiłam...sobie palca...:wściekła/y::wściekła/y: Tzn. dość głęboko się przecięłam,bo głupia wzięłam tasak,ale z drugiej strony nie miałam czym innym pokroić,tzn. muszę kupić nowe noże,bo te moje już raczej tępe...no i tasak mi się ześlizgnął z tego melona i ciach. Ale córka poratowała, od razu poleciała po plaster z księżniczkami,udało się nie zakrwawić połowy kuchni. No super. :tak:
Teraz już dzieciaki śpią,a ja mam chwilkę relaksu. Tak z godzinka jeszcze i lulu.
 
reklama
Pewnie, nie można się poddawać :) to mój drugi cykl. W pierwszym było na luzie, jakoś się nie przykladalismy tak super. W tym cyklu przytulanki były codziennie w tym najważniejszym tygodniu i zobaczymy. Mąż był zadowolony z takiego obrotu spraw :) hehe

No to oby poszło tak jak chcecie :*

Ja też byłam przekonana, że zaskoczyłam. Odkleil mi się plaster i nie miałam jakiś czas, a w zeszłym tygodniu zaczęłam mieć objawy jak przy poprzedniej ciąży. Niestety wczoraj dostałam okres :-( a już sądziłam, że pomimo antykoncepcji miałam owu.
Być może pojawi się szansa następnym razem :*
Hej dziewczyny :D ale sobie dzisiaj namieszałam:p wczoraj robiłam test owu tymi allegrowymi testami i dzisiaj ..a wiec wczoraj ta kreska była taka średnia ale dzisiaj już wydawała mi sie troszke jaśniejsza[emoji14]w poprzednim msc zgłupiałam bo nie wyszedł pozytyw taki jaki powinien byc ale jak sie później okazało to było to .. Także po 19 pobiegłam do rossmana i kupiłam te testy facelle ( tak tak powinnam zrobic to od razu) , zrobiłam go pół godziny temu ;p wrzuce zdjęcia i błagam pomóżcie :D czy jeśli np pozytywny owu miałby być wczoraj to czy dzisiaj na tym facelle byłaby ta kreska taka ciemna czy niczego nie przegapiłam i jeszcze jutro może ściemnieć na pozytyw ?? Zobacz załącznik 778806Zobacz załącznik 778807Zobacz załącznik 778808

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam taką słabą kreskę teraz, podejrzewam ze jestem już po owu:)
Ale co kobieta to inaczej . Trzymam kciuki :)
Hej dziewczyny :) Weekend miałam raczej zajęty,także nic nie pisałam, ale czasem was podczytywałam.
Super,że są kolejne,nowe staraczki. :-) :) Ja teoretycznie jutro/pojutrze powinnam mieć owulkę, tylko że u mnie zazwyczaj jest to kompletnie bezobjawowe, testów owu też kiedyś używałam,ale średnio mi jakoś wychodziły,więc przestałam. W każdym razie może jeszcze dziś wieczorkiem,ale to może, no i na pewno jutro i pojutrze biorę P. za wraki i do dzieła. :-D:-D Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jeszcze do córki dzisiaj przyszedł kolega,chciałam być fajna i pokroić im melona. No...to pokroiłam...sobie palca...:wściekła/y::wściekła/y: Tzn. dość głęboko się przecięłam,bo głupia wzięłam tasak,ale z drugiej strony nie miałam czym innym pokroić,tzn. muszę kupić nowe noże,bo te moje już raczej tępe...no i tasak mi się ześlizgnął z tego melona i ciach. Ale córka poratowała, od razu poleciała po plaster z księżniczkami,udało się nie zakrwawić połowy kuchni. No super. :tak:
Teraz już dzieciaki śpią,a ja mam chwilkę relaksu. Tak z godzinka jeszcze i lulu.
Współczuję :/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) Weekend miałam raczej zajęty,także nic nie pisałam, ale czasem was podczytywałam.
Super,że są kolejne,nowe staraczki. :-) :) Ja teoretycznie jutro/pojutrze powinnam mieć owulkę, tylko że u mnie zazwyczaj jest to kompletnie bezobjawowe, testów owu też kiedyś używałam,ale średnio mi jakoś wychodziły,więc przestałam. W każdym razie może jeszcze dziś wieczorkiem,ale to może, no i na pewno jutro i pojutrze biorę P. za wraki i do dzieła. :-D:-D Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jeszcze do córki dzisiaj przyszedł kolega,chciałam być fajna i pokroić im melona. No...to pokroiłam...sobie palca...:wściekła/y::wściekła/y: Tzn. dość głęboko się przecięłam,bo głupia wzięłam tasak,ale z drugiej strony nie miałam czym innym pokroić,tzn. muszę kupić nowe noże,bo te moje już raczej tępe...no i tasak mi się ześlizgnął z tego melona i ciach. Ale córka poratowała, od razu poleciała po plaster z księżniczkami,udało się nie zakrwawić połowy kuchni. No super. :tak:
Teraz już dzieciaki śpią,a ja mam chwilkę relaksu. Tak z godzinka jeszcze i lulu.

Dobrze, ze miałaś takiego ratownika blisko siebie :) mój mąż też prawie sobie odciął palec, ale przy otwieraniu kokosa. :D ważne, ze wszystko dobrze się zakończyło dla Ciebie również :)
 
Tabelka
Morel_87, Carmen24l, agat89 jak sytuacja?
staraczki.png
 

Załączniki

  • staraczki.png
    staraczki.png
    80,6 KB · Wyświetleń: 454
reklama
Do góry