reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak wy tu szybko w jednej chwili drukujecie dziewczynki nic dziwnego ze nam potem koleżanki uciekają jak naprawdę trudno zauważyć jak ktoś Nas o cos pyta ....:eek:
Warto może zapytać jeszcze raz przypomnieć się a nie uciekać nie każda z nas.ma.czas na.forum i na to by cofnąć się do ppostow parę stron w.stecz ja tez jestem teraz po tyłach ale praca dom itp po prostu trzeba ogarnąć wszystko .
 
reklama
Staram.się pozatym tez dotrzymać kroku koleżanka z forum ciąża po poronieniu i tak naprawdę ciężko nadarzyc za jednym forum a co dopiero dwóch a bron boże 3 :-) jak będziemy kiedyś na dłuższym L4 dziołuszki to SE poklikamy trochę więcej hehe :-D
 
Ja tak czytam i stwierdzam ze naprawde połowa z nas z roczników 84 i 85 to ma hashimoto, teraz wychodzi czarnobyl [emoji15]
Masakra jakas! Choroba z autoagresji to juz dalej cała immunologia posypana.. PanaKotka co to nt ? Bo resztę rozszyfrowałam ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hejka! Witam się i ja.Już w robocie jestem ale mi się nie chce.
Ja zmieniam podejście na bardziej pozytywne, motto mojego syna 4- latka brzmi:' Bartek nigdy się nie podaje, zawsze da radę'. Więc jak synek tak myśli to nie mogę być gorsza. U mnie za dużo siedzi w głowie i to jest mój problem, w dodatku jestem non stop spięta.Wiosna jest, czas wyluzować.
Evitaj wracaj i zadaj jeszcze raz pytanie.Widocznie przeoczyłyśmy je bo kobietek dużo się zrobiło, stronki szybko lecą, a nie każdy cały czas jest przy kompie.Ten wątek dopiero zaczął hulać więc jeszcze różnie może to wyglądać.
Renata kiedy testujesz?
 
Cześć dziewczyny. Ja też już dotarła do biura. Dziś dzień na papierologie i zaległe oferty. Po wczorajszej nieobecności trochę mam do nadgonienia. U mnie slonko na niebie ale wiatrem opiewa chłodny. Miłego dnia. Buziaki.

Napisane na SM-G903F w Forum BabyBoom
 
reklama
Ale wczoraj naskrobalyscie! Zaraz ponadrabiam. Ja wczoraj miałam ostatnie zajęcia w szkole... Za tydzień egzamin i koniec!!!! W koncu?!

Lux dlaczego ciężką noc?
 
Do góry