reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja tej mojej gin bardzo ufam. Jutro pojadę do niej bo tak potrzebuje zaświadczenie moze mi zrobi usg i niech zobaczy jej okiem czy jest szansa czy nie
 
W ogóle to na jajniku mam cystę 5x5.... To od przestymulowania. Juz zaczynam sie fiksowac czy beta moze rosnąć jesli pęcherzyk nie rośnie....
 
W ogóle to na jajniku mam cystę 5x5.... To od przestymulowania. Juz zaczynam sie fiksowac czy beta moze rosnąć jesli pęcherzyk nie rośnie....

Niestety u mnie tak było ...
Ale Ty nie możesz się doszukiwać bo każda ciąża jest inna....
Ja bym na Twoim miejscu gnała jutro do jakiegoś gina z dobrym sprzętem.
 
I w ogóle nie wiem jak oni to liczą. Z córka miałam pęcherzyk 1,36 na 1 wizycie co niby odpowiada 5+4 a tutaj mam pęcherzyk 1,2 i odpowiada 4+2 ??? 2 mm i tydzień różnicy ? Błąd pomiaru ? Sprzęt ????

Tydzień różnicy nic nie wyrokuje :) A pomiar zależy od sprzętu i wprawy lekarza :)
 
Kulka idź jutro do bardzo dobrego lekarza z dobrym sprzętem.Jesteś na bardzo wczesnym etapie i na serduszko masz czas.trzymam kciuki żeby było wszystko ok.
 
reklama
Do góry