reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny fajnie, że sie odzywacie.
U mnie ost byl prawie 2msc detoks od forum.
I choć jest kurewsko ciężko to nie odważe sie tutaj Wam marudzić i narzekać.
Jesteście dla mnie najsilniejszymi kobitkami pod słońcem [emoji123]
Podziwiam Waszą determinację i wytrwałość.
Kolejny rok za pasem a Wy dalej walczycie o swoje marzenia... oby się spełniły! Tego z całego serca Wam życzę [emoji173]
Zobacz załącznik 921609
Pięknie wyglądacie [emoji8]
 
reklama
Dziewczyny fajnie, że sie odzywacie.
U mnie ost byl prawie 2msc detoks od forum.
I choć jest kurewsko ciężko to nie odważe sie tutaj Wam marudzić i narzekać.
Jesteście dla mnie najsilniejszymi kobitkami pod słońcem [emoji123]
Podziwiam Waszą determinację i wytrwałość.
Kolejny rok za pasem a Wy dalej walczycie o swoje marzenia... oby się spełniły! Tego z całego serca Wam życzę [emoji173]
Zobacz załącznik 921609
Ale slodkie zdjecie:)
Jak sie miewa Grzes?
 
Ale slodkie zdjecie:)
Jak sie miewa Grzes?
Wspaniale, ominęły nas kolki, nie muszę go nosić, w dzien nie płacze, nie marudzi, uwielbia jeździc w wózku, kp i rośnie jak na drożdżach, chodzimy na basen, mlody uśmiechnięty, szczęśliwy... jedynie w nocy śpi koszmarnie, od 4mscy nie przespałam ciagiem 3h... więc zmęczenie bierze górę i padam na ryj ale staram sie mobilizować dla niego[emoji173]
A co u Was?
 
Wspaniale, ominęły nas kolki, nie muszę go nosić, w dzien nie płacze, nie marudzi, uwielbia jeździc w wózku, kp i rośnie jak na drożdżach, chodzimy na basen, mlody uśmiechnięty, szczęśliwy... jedynie w nocy śpi koszmarnie, od 4mscy nie przespałam ciagiem 3h... więc zmęczenie bierze górę i padam na ryj ale staram sie mobilizować dla niego[emoji173]
A co u Was?

jestes mama na MEDAL!:) dzieci potrafia mobilizowac:)
i wypisz wymaluj moj Nikolas! tylko nocki lepsze bO ciagiem te 3 h przesypia a trafilo sie ze i dluzej przespal jak 5,5 h ...po woli se zmienia i mam nadzieje ze jak jego rodzenstwo zacznie spac dluzej ciagiem w nocy oO
juz ma ok 6 kg klocek
 
jestes mama na MEDAL!:) dzieci potrafia mobilizowac:)
i wypisz wymaluj moj Nikolas! tylko nocki lepsze bO ciagiem te 3 h przesypia a trafilo sie ze i dluzej przespal jak 5,5 h ...po woli se zmienia i mam nadzieje ze jak jego rodzenstwo zacznie spac dluzej ciagiem w nocy oO
juz ma ok 6 kg klocek

Dzieki, to samo sobie powtarzam codziennie bo staram się jak moge.
5.5 to super wynik, oby juz byl normą a nie "czasem sie zdarzy ":p
6kg to kawał chlopa!
Mój jak się urodził miał 3920, teraz myślę dobija do 9kg:) 22 grudnia mamy pół roku.
Uściski dla Nikolasa:*
 
Dzieki, to samo sobie powtarzam codziennie bo staram się jak moge.
5.5 to super wynik, oby juz byl normą a nie "czasem sie zdarzy ":p
6kg to kawał chlopa!
Mój jak się urodził miał 3920, teraz myślę dobija do 9kg:) 22 grudnia mamy pół roku.
Uściski dla Nikolasa:*

9kg szczescia!! mi te 6 kg juz ciezko sie nosi haha
i piekna mial wage urodzeniowa!
pol roczku nie,, kiedy to zlecialo? ani sie obejrze i mi tak zleci

ja dopiero rodzilam.... jakby to bylo wczoraj... mlody urodzil sie sn z waga 3380 w 36tyg,3 dni ( pierwszy syn 38tydz a corka 37 takze rodze wczesniej bo tez ilosc wod we wszystkich trzech ciazach mialam wysoki nie mowiac ze dzieci duze) takze NIkolas mimo ze najmniejszy z rodzenstwa to jednak duzy jak na ten tydzien ciazy ...
date porodu wykrakalam bo kazdemu mowilam ze urodze w polowie pazdziernika wiec do 37 tyg skonczonego czekalam i sie do konca nie doczekalam :laugh2:

mlody sie ocknal i bombarduje:eek: uciekam :laugh2:

usciski dla WAS!
 
Dziewczyny dziś dostałam @ zaczynam pierwszy cykl po laparoskopii. ..i nie wierzę juz w nic szczerze mówiąc. ..
 
Wspaniale, ominęły nas kolki, nie muszę go nosić, w dzien nie płacze, nie marudzi, uwielbia jeździc w wózku, kp i rośnie jak na drożdżach, chodzimy na basen, mlody uśmiechnięty, szczęśliwy... jedynie w nocy śpi koszmarnie, od 4mscy nie przespałam ciagiem 3h... więc zmęczenie bierze górę i padam na ryj ale staram sie mobilizować dla niego[emoji173]
A co u Was?
Super ze jest grzeczniutki:) I z kazdym dniem bedzie lzej i zycze by jak naszybciej zaczol dluzej spac.
U mnie ciag dalszy staran. W tym miesiacu ide do lekarza zrobic u siebie przeglad i pokazac wyniki badan nasienia od meza. Czasami trace nadzieje ze sie uda zajsc w ciaze ale mimo wszystko wierze w jakis cud:)
 
reklama
Ola wspaniałe:):)
nie wiem czy Mnie pamiętasz? Nikolasek urodził się 14pazdziernika ..co prawda 4tyg przed czasem ale duży i zdrow:)
trzymam kciuki za drugie bobo ..aby poszło też szybko jak za pierwszym razem:)
Dziękuję :) oczywiście że pamiętam :) pamiętam wszystkie staraczki z naszego wątku.
Gratuluję serdecznie synka! [Emoji173]

jestes mama na MEDAL!:) dzieci potrafia mobilizowac:)
i wypisz wymaluj moj Nikolas! tylko nocki lepsze bO ciagiem te 3 h przesypia a trafilo sie ze i dluzej przespal jak 5,5 h ...po woli se zmienia i mam nadzieje ze jak jego rodzenstwo zacznie spac dluzej ciagiem w nocy oO
juz ma ok 6 kg klocek
U nas bardzo podobnie :) tyle że Remik w dzień śpi mało, max 3h w trzech drzemkach. W nocy pierwszy sen ma w miare dlugi, pomijajac ostatni skok rozwojowy gdzie przez 6 tygodni budził sie prawie co 2-3h, normalnie spi 5-6h, gorzej jest kolo 5 bo jest wyspany i jeśli uda mu się zasnąć to spi czujnie i dosypia max do 6-7. Jest grzeczy, śmieje się do każdego i zagaduje nieznajomych :D uwielbia ludzi w okularach :D jak był malutki to nie bardzo lubił jeździć w wózku, teraz gdy zaczyna marudzić to spacer jest najlepszym lekarstwem. Bawi się już sam, wyciąga rączki do zabawek. Przekręca się ciągle na brzuszek i denerwuje się że nie umie spowrotem na plecki. Lubi chodzić na basen, najtaniej raczkami i nóżkami i się cieszy :)


Dziewczyny dziś dostałam @ zaczynam pierwszy cykl po laparoskopii. ..i nie wierzę juz w nic szczerze mówiąc. ..
W końcu musi się udać [emoji110] trzymam kciuki żeby tak było.
 
Do góry