reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gód ivning lejdis! Melduję się i ja! Też śledzę co tam u was, a staraczki 2018 podczutuję dla beki [emoji23] bardzo nieładnie z mojej strony, wiem ale taka moja szydercza natura. Jeśli chciałybyście zobaczyć moje dwie kreski to cierpliwości! Jeszcze nie teraz, juz mi się nawet znudził cały ten cyrk ze staraniami, więc daruję sobie pisanie który to cykl (sama z resztą juz sie pogubiłam), który dzień cyklu i kuwa jakie leki przyjmuję. Skoro badania są w porzo a dzieciora nie ma to widocznie taka wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba! [emoji3] wiadomo, nadzieja umiera ostatnia ale i bez dziecka będę wiodła zajebiste życie jakby co [emoji6] obecnie sie odchudzam, taki mam plan na niedaleka przyszłość! Zrzuciłam juz 1kg!!! [emoji38][emoji38] jeszcze 4 do celu [emoji1320][emoji1320][emoji3]
O! To trzymam kciuki za odchudzanie! I bardzo mocno współczuję, bo te wszystkie włoskie makarony... Ech :D oby spadło to 4 jak najszybciej! Trzymam kciuki i za odchudzanie i za zaciazenie, mimo wszystko! :)
 
reklama
O! To trzymam kciuki za odchudzanie! I bardzo mocno współczuję, bo te wszystkie włoskie makarony... Ech :D oby spadło to 4 jak najszybciej! Trzymam kciuki i za odchudzanie i za zaciazenie, mimo wszystko! :)

Kit tam z makaronem, można zjeść razowy... tylko wina razowego żaden mądry jeszcze nie wymyślił!! [emoji38][emoji38]
 
Wytrawne ponoć najmniej kalorii ma! Warto się tym ratować :D

No właśnie się ratuję! Cheteau d’jabol, rocznik bieżący!! Za wasze zdrówko!!
IMG_2408.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2408.JPG
    IMG_2408.JPG
    302,9 KB · Wyświetleń: 919
Kit tam z makaronem, można zjeść razowy... tylko wina razowego żaden mądry jeszcze nie wymyślił!! [emoji38][emoji38]
Ja sie racze teraz bezalkoholowym-ma o wieeeeeeele mniej kalorii[emoji16]
Wiem, ze to nie to samo... no ale jakas alternatywa zawsze:D
 
Ja sie racze teraz bezalkoholowym-ma o wieeeeeeele mniej kalorii[emoji16]
Wiem, ze to nie to samo... no ale jakas alternatywa zawsze:D
Ja dziękuję Heinekenowi za wprowadzanie 0,00 w tym roku :) chociaż ja się rozplywam nad pysznym smakiem a reszta się krzywi ale co tam mi pasuje [emoji16]
 
Ja dziękuję Heinekenowi za wprowadzanie 0,00 w tym roku :) chociaż ja się rozplywam nad pysznym smakiem a reszta się krzywi ale co tam mi pasuje [emoji16]
Tylko sprawdzajcie dokładnie składy z tyłu...
Już kilka razy złapałam się na tym, że pisze piwo bezalkoholowe a w składzie : do 0,5% obj. alk.
Na pewno takie 0,00% ma Warka radler 0%
 
reklama
Tylko sprawdzajcie dokładnie składy z tyłu...
Już kilka razy złapałam się na tym, że pisze piwo bezalkoholowe a w składzie : do 0,5% obj. alk.
Na pewno takie 0,00% ma Warka radler 0%
Tak 0.5 jest właśnie jak pisze bezalkoholowe [emoji6] warka radler dla mnie jest obrzydliwie słodka i tu ku mojemu zdziwieniu Heineken wypuścił w tym roku komercyjne 0,00% [emoji16] wczoraj Łomże 0,00% też kupiłam także ruszył się chyba w końcu biznes piw 0,00 a nie 0,5 [emoji137]
 
Do góry