reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Do piatku jeszcze troche:) Sprobuj czyms zajac glowe by o tym nie myslec(chodz wiem ze to trudne).
Mam czym zająć głowę, bo wczoraj szwagierka urodziła córcię. A ja mam kocyk nie skończony, i maskotki na szydełku nie zszyte i w ogóle jestem w lesie. Zła ciotka, nie przygotowana. Ale nadrobimy.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Sesil wlasnie pisz jak wygladaja wizyty i caly proces, dopiero zaczynacie? Kolezanka na innym watku zaczyna proces, miewaja chwile zwatpienia i straxhu czy dadza rade, ale ponoc to normalne, wytrwałości zatem i czekamy na znaki jak idzie! @Velvetka w pierwszej ciazy w ogole bylam w szoku bo objawow zadnych, tzn tak mi sie wydawalo pewnie cos bylo ale tak nie rejestrowalam, tak pare dni po tescie mega wrazliwe cycuchy, ale ja po owu zawsze sie czuje na ciaze tak mnie to wkurza! Wkrecam sobie ze nie wiem.ale oby u Ciebie powoli sie rozkrecaly prawdziwe objawy!
 
@Sesil wlasnie pisz jak wygladaja wizyty i caly proces, dopiero zaczynacie? Kolezanka na innym watku zaczyna proces, miewaja chwile zwatpienia i straxhu czy dadza rade, ale ponoc to normalne, wytrwałości zatem i czekamy na znaki jak idzie! @Velvetka w pierwszej ciazy w ogole bylam w szoku bo objawow zadnych, tzn tak mi sie wydawalo pewnie cos bylo ale tak nie rejestrowalam, tak pare dni po tescie mega wrazliwe cycuchy, ale ja po owu zawsze sie czuje na ciaze tak mnie to wkurza! Wkrecam sobie ze nie wiem.ale oby u Ciebie powoli sie rozkrecaly prawdziwe objawy!
Ja w ciąży byłam trzy razy. 8 lat temu urodziłam synka, 5 lat temu usunęli mi ciążę pozamaciczną no i w sierpniu poroniłam. W pierwszych dwóch ciążach nie miałam żadnych objawów, a że miesiączki długie i nieregularne to z synkiem kapnęłam się w 7tg, a z ciążą pozamaciczną jak dostałam plamien, co Pani dr zbagatelizowała, a nawet jak usg robiła to nic nie widziała, zareagowała jak krwotoku dostałam i silnych bóli. Także w ostatniej ciąży tylko mnie bolały strasznie cyce, urosły i były twarde. Także też nie mam sobie co wkręcać, bo może być różnie, u mnie nie ma reguły.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wzruszyłam się. Gratuluję takiej decyzji. Jestem z Was dumna! To jest przewspaniałe co zrobicie dla dziecka! Trzymam kciuki, żeby droga przez papiery adopcyjne przebiegła jak najszybciej!

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję bardzo za cieplutkie słowa :) mam dzisiaj taką burzę nastrojów ze czuję się jakbym faktycznie była w ciązy :)
nie sądziłam ze tutaj z forum otrzymam tyle ciepłych słów na temat adopcji! Jesteście kochane dziewczyny! Tego było mi trzeba! Teściowa jest przeciwna adopcji ale ona za mnie zycia nie przezyje...
 
Dziękuję bardzo za cieplutkie słowa :) mam dzisiaj taką burzę nastrojów ze czuję się jakbym faktycznie była w ciązy :)
nie sądziłam ze tutaj z forum otrzymam tyle ciepłych słów na temat adopcji! Jesteście kochane dziewczyny! Tego było mi trzeba! Teściowa jest przeciwna adopcji ale ona za mnie zycia nie przezyje...
Dobrze powiedziane. To jest Wasza decyzja, piękna i nikt nie powinien się mieszać. Wsparcia potrzebujecie, a nie kąśliwych uwag.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam czym zająć głowę, bo wczoraj szwagierka urodziła córcię. A ja mam kocyk nie skończony, i maskotki na szydełku nie zszyte i w ogóle jestem w lesie. Zła ciotka, nie przygotowana. Ale nadrobimy.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
To gratulacje dla szwagierki.
No i super szydelkuj i nie mysl o tym:)
Ja w piatek ide do gina z wynikami badan i chce by mnie zbadal czy juz ladnie sie pogoilo po operacji.
 
Dziękuję bardzo za cieplutkie słowa :) mam dzisiaj taką burzę nastrojów ze czuję się jakbym faktycznie była w ciązy :)
nie sądziłam ze tutaj z forum otrzymam tyle ciepłych słów na temat adopcji! Jesteście kochane dziewczyny! Tego było mi trzeba! Teściowa jest przeciwna adopcji ale ona za mnie zycia nie przezyje...
Tesciowa to tak szczeze to ma zero do gadania bo to Wasza decyzja. Ale wierze mimo wszystko ze jak bedziecie miec juz te upragnione dziecko to tesciowa tez zmieknie bo zobacxy jak Wy je kochacie:)
 
Tesciowa to tak szczeze to ma zero do gadania bo to Wasza decyzja. Ale wierze mimo wszystko ze jak bedziecie miec juz te upragnione dziecko to tesciowa tez zmieknie bo zobacxy jak Wy je kochacie:)

to fakt, tez na to liczę :) nie mniej jednak boję sie trochę jakiś kwasów.. mieszkamy razem z teściową. Ale wierzę ze zmieni zdanie gdy zobaczy małego... w końcu to jej jedyna szansa na zostanie babcią :) siostra męza tez nie moze miec dzieci własnych a od adopcji własnie ona ich odciągnęła daleko daleko..
 
reklama
to fakt, tez na to liczę :) nie mniej jednak boję sie trochę jakiś kwasów.. mieszkamy razem z teściową. Ale wierzę ze zmieni zdanie gdy zobaczy małego... w końcu to jej jedyna szansa na zostanie babcią :) siostra męza tez nie moze miec dzieci własnych a od adopcji własnie ona ich odciągnęła daleko daleko..
Bądź stanowcza co do swojego zdania, teściowa zmięknie jak zobaczy, że nic nie wskura. A dziecko przekona ja do siebie na pewno. Może szwagierka też się nawrócić jak Wy adoptujecie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry