reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Może blizniaki???
Ja też liczyłam na bliźniaki ale jednak jest jedno :) Chociaż przed jedną wizytą w poczekalni miałam swoją kartotekę więc ją sobie przejrzałam i była tam informacja o jakimś ciele obcym wielkości 1,2 cm zrośniętym z czymś tam (już nie pamiętam) i od razu pomyślałam, że to może były bliźnięta ale jedno nie przeżyło. Nie pytałam o to lekarza bo nie wiem czy można w ogóle grzebać w kartotece poza tym nie chciałam się tym znowu zamartwiać skoro lekarza mówi że jest dobrze. Może po porodzie dowiem się co to było.
 
reklama
Witam ponoqnie. Po ostatnich szalenstwach bez zabezpieczeń mam strasznie duzo mlecznego gestego śluzu. Ale by jaja byly gdybyśmy zaliczyli jednak wpadkę, bo seksy bez byly tytalnie spontaniczne i nieplanowane. @ mam miec 14 marca planowo tak że zobaczymy.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam ponoqnie. Po ostatnich szalenstwach bez zabezpieczeń mam strasznie duzo mlecznego gestego śluzu. Ale by jaja byly gdybyśmy zaliczyli jednak wpadkę, bo seksy bez byly tytalnie spontaniczne i nieplanowane. @ mam miec 14 marca planowo tak że zobaczymy.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki ! I czekam na radosne wieści [emoji7][emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Trzymam kciuki ! I czekam na radosne wieści [emoji7][emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Zobaczymy. Albo bylam trzy dni po owu jesli cykl bylby 28 dniowy a jesli 33 dniowy tak jak ostatnio to bylam 2 dni przed owu tak ze niezly rozstrzal. Zobaczymy czy wredna przyjdzie 14. Ale tak sobie postabowilismy ze jesli teraz wpadki nie bedzie to i tak zaczniemy dzialac. Umowe dwuletnia dzisiaj podpisalam tak ze luzik.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie to dziś smaki znów dopadły [emoji23] zrobiłam sałatkę z buraczkami, jajkiem, ziemniakami, cebulką i śledzikiem :D do tego trochę majonezu mniam ! A synowi zrobiłam dżem / mus jabłkowy to dziad zjadł prawie cały słoik na raz [emoji23]
1520529992-85f2bcca1d7bbb34-aaaaaa.jpeg
1520529997-e48a039864a56b15-aaaaaa.jpeg
1520530001-205b33e070d2b632-aaaaaa.jpeg


f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Pyszności :-)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobaczymy. Albo bylam trzy dni po owu jesli cykl bylby 28 dniowy a jesli 33 dniowy tak jak ostatnio to bylam 2 dni przed owu tak ze niezly rozstrzal. Zobaczymy czy wredna przyjdzie 14. Ale tak sobie postabowilismy ze jesli teraz wpadki nie bedzie to i tak zaczniemy dzialac. Umowe dwuletnia dzisiaj podpisalam tak ze luzik.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
To Tym bardziej trzymam kciuki,! :*

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Do góry