reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Boże jak dobrze że was tu mam :* :*
Na prawdę nic się nie martw :) Jest wszystko dobrze, dzidzia rośni i dlatego wzrost jest różny Poza tym stres jest teraz nie wskazany :) Ja to martwiłam się wagą małego bo w 15 tygodniu ważył 148g a wszędzie na necie jest napisane, że waga w 15 tygodniu to tak koło 50-80g. Już miałam najczarniejsze myśli a wszystko jest ok :) Potem jak na spokojnie poszukałam to znalazłam dzieciaczki które w tym tygodniu ważyły więcej niż mój mały i się uspokoiłam :)
 
reklama
Dziewczyny teraz sie martwie bo w necie za duzo czytam, ze wzrost bety powinien po dwoch dniach wzrosnac o dwa razy a moja wartosc jest 3 krotnie wieksza i ze to moze byc wtedy zaśniad groniasty teraz sie martwie
Zasniad groniasty?
Nie czytaj tego... byle rośnie a wszystko bedzie dobrze.
Stres w niczym nie pomoże! Wyłącz to i czekaj, na moje wyniki bety lekarz nawet nie spojrzał:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiem wiem ze to nic przyjemnego. Odebralam wlasnie wyniki beta wzrosla do 67
Super !

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry