reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@KatiNails @Edzia24 maj do was pytanko czasami tak zlapie mnie tak jakby kujacy boj jakby jajnika, martwie sie kazdym takim bolem bo niechce kolejny raz poronic, macie jakies podobne objawy? Wzdecia itp?
 
@KatiNails @Edzia24 maj do was pytanko czasami tak zlapie mnie tak jakby kujacy boj jakby jajnika, martwie sie kazdym takim bolem bo niechce kolejny raz poronic, macie jakies podobne objawy? Wzdecia itp?
Na początku normalne. Ja np teraz biorę magnez i mimo rosnącej macicy i rozciągających się ścięgien nic nie czuję. A np niektóre dziewczyny skarżą się na ciągnięcia itp z sierpniowek. Ale póki to nie są silne bóle, póki nie ma krwawień to lekarze mówią że ok.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@KatiNails @Edzia24 maj do was pytanko czasami tak zlapie mnie tak jakby kujacy boj jakby jajnika, martwie sie kazdym takim bolem bo niechce kolejny raz poronic, macie jakies podobne objawy? Wzdecia itp?
No i właśnie dużo robią wzdecia. Połowa moich boli to właśnie przez nie :D moja lekarka to skwitowała tak: 'pani się nie przejmuje teraz. Później będzie boleć jeszcze bardziej' więc dopóki ten ból nie jest ciagly, łapie mnie jedynie od czasu do czasu i nie ma krwawień to nie panikuję aż tak [emoji14]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta mi wyszła 20.98 teraz bedzie troche stresu zeby sytuacja sie niepowtorzyla z wrzesnia, zarodek mial wady genetyczne i doszlo do poronienia, obym tym razem szczesliwie donosila :) dziekuje :-*
Na pewno tym razem będzie wszystko dobrze :) Ile nieszczęść może przytrafić się jednej osobie ;) Gratulacje [emoji7]
 
Część dziewczyny, wpadłam się pożegnać. Mąż odebrał ponowne wyniki, znowu brak plemników w nasieniu, prawdopodobnie to azoospermia. Przed nami multum badań by sprawdzić przyczynę. W najgorszym przypadku może być tak że Jego jądra w ogóle nie produkują plemników. A być może wystarcza tylko suplementy, choć szczerze w to nie wierzę.

Trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluję tym którym już się udało!
My zaczynamy myśleć o adopcji...

I nie mówcie mi że poronienie jest gorsze od tego co my teraz przeżywamy.....

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część dziewczyny, wpadłam się pożegnać. Mąż odebrał ponowne wyniki, znowu brak plemników w nasieniu, prawdopodobnie to azoospermia. Przed nami multum badań by sprawdzić przyczynę. W najgorszym przypadku może być tak że Jego jądra w ogóle nie produkują plemników. A być może wystarcza tylko suplementy, choć szczerze w to nie wierzę.

Trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluję tym którym już się udało!
My zaczynamy myśleć o adopcji...

I nie mówcie mi że poronienie jest gorsze od tego co my teraz przeżywamy.....

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję bardzo i tulę najmocniej. Trzymam kciuki za badania i leczenie i ewentualną adopcję. Jeśli do tego dojdzie to jakiś maluszek da wam szczęście, a wy jemu. Wpadaj czasami opowiedzieć co u was.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane dziszius u mnie nadal WALCZY!!! jestem w szoku. Krwawilam tydzien obficie ze skrzepami. A dzis na kontrolnym usg pojawil sie maluszek z bijacym sercem!!!
Prawdziwy fighter! Tyle przetrwał! Oby tak dalej! Leż i odpoczywaj!

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry